Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Dawaj na dizajn #1

dawaj-na-dizajn-1
Wydarzenie:
Dawaj na dizajn
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
13.05.2024 (poniedziałek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Młyny Rothera
Adres:
Mennica 10
Agenda:

17.00 - Otwarcie i wstęp

17.20 - Zofia Szuca - Subtelne różnice pomiędzy UX i UI oraz ich współpraca w tworzeniu najlepszego możliwego doświadczenia dla użytkownika.

18.00 - Przerwa kawowa

18.15 - Aleksandra Tulibacka - Od briefu do znaku. Kluczowe etapy projektowania logo

19.00 - Paulina Lewandowska - Czy projektant musi umieć programować- czyli o extra kompetencjach web designera

19.40 - 20.30 - networking przy poczęstunku

Opis:

Dawaj na dizajn to cykliczne i bezpłatne spotkania dla osób z branży kreatywnej z Bydgoszczy i okolic. Spotykamy się 13 maja 2024 w Młynach Rothera w Bydgoszczy


O Prelegentkach:

Aleksandra Tulibicka

Redaktor naczelna magazynu Grafmag, współorganizatorka konferencji dla projektantów GrafConf, właścicielka studia graficznego OH! Studio. Od wielu lat w ramach tych inicjatyw promuje i wspiera polskie projektowanie oraz edukuje początkujących twórców.

Od briefu do znaku. Kluczowe etapy projektowania logo

Ola podczas prelekcji opowie o swoim procesie projektowania logo i podstawowej identyfikacji wizualnej. Opowie o tym jakie kroki warto do takiego procesu wprowadzić, kiedy komunikować się z klientem i jak prezentować mu swoje pomysły w taki sposób, aby łatwiej było go do nich przekonać


Zofia Szuca

Design odkryłam już w podstawówce. Moje początki sięgają szóstej klasy, kiedy to stworzyłam moją pierwszą grafikę w programie Paint. Do tej pory noszę ją przy sobie. Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki ze specjalizacją w grafice komputerowej. Pracuję zawodowo od 2008 roku. Dziś jestem multidyscyplinarna, od brandingu po UX/UI i sztukę cyfrową. Ostatnie lata poświęciłam projektowaniu interfejsu użytkownika. W pracy jestem skoncentrowana również na rozwiązywaniu problemów, czy wspieraniu sprzedaży i biznesu.

Subtelne różnice pomiędzy UX i UI oraz ich współpraca w tworzeniu najlepszego możliwego doświadczenia dla użytkownika.

Czy UX i UI naprawdę różni się tak bardzo? Zofia opowie nam o swoim spojrzeniu na tę kwestię i projektowaniu doświadczenia użytkownika.


Paulina Lewandowska

Studiowała grafikę warsztatową na Wydziale Sztuk Pięknych UMK. Od prawie 6 lat zajmuję się stronami internetowymi, jak projektantka a także webmasterka. Obecnie pracuję w Unlimitree jako UX/UI designer gdzie projektuję strony, konfiguratory i systemy skrojone pod potrzeby klienta i użytkownika.Sporadycznie spełnia się jako rysowniczka komiksowa i ilustratorka. Pasjonatka stylu vintage i kapeluszy.

Czy projektant musi umieć programować - czyli o extra kompetencjach web designera  

Czy projektując produkty cyfrowe wiedza o ich budowie jest przydatna? Czy w dobie wszechobecnych narzędzi no-code i AI warto uczyć się jeszcze html? Na te i inne pytania odpowie Paulina w swojej prelekcji.WSTĘP BEZPŁATNY


Jaki jest cel?

Chcemy stworzyć miejsce, w którym będzie można poznać ludzi z branży kreatywnej, porozmawiać o UX | UI designie, projektowaniu graficznym, grafice 2D i 3D, marketingu.


Chcesz porozmawiać o nowych trendach, narzędziach i wyzwaniach w branży? Lubisz słuchać praktyków designu i poznawać ludzi z podobnymi doświadczeniami? Jeśli tak to koniecznie dawaj na dizajn!


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia