Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

DevDuck #5 BB

Wydarzenie:
DevDuck #5 BB
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
08.10.2019 (wtorek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Celna 10
Adres:
Celna 10
Strona www:
Agenda:

1. “Webowe push notyfikacje w praktyce”

Rafał Kostrzewski, JavaScript Full Stack Developer


Rafał - lubi bujać w obłokach chmur obliczeniowych. Wierzy, że wszystkie języki programowania to tak naprawdę jedno i to samo. Po pracy stara się przenieść tę filozofię na instrumenty muzyczne.


2. "Detox your RN app - running E2E tests for React Native using Detox"

Piotr Suwała (aka Meph1k), JavaScript Full Stack Developer


Meph1k - fan niskopoziomych rozwiązań, który zawsze stara się zrozumieć, jak coś działa pod grubą warstwą abstrakcji, języków obcych i tak naprawdę wszystkiego po trochu. Największy komplement jaki w życiu usłyszał na swój temat to to, że z nim się da bez problemu pogadać na każdy temat. W pracy skupia się głównie na React'cie i rozwiązaniach mobilnych. Po pracy najbardziej sobie ceni czas spędzony z przyjaciółmi.


3. "Kubernetes - overhype or the next big thing?"

Adam Gołąb, JavaScript Full Stack Developer


Adam - Ten który wychodzi na pole, a nie na dwór. Fan Reacta i programowania funkcyjnego. Uważa, że wszystkie aplikacje powinny być zamknięte w kontenerach. Po pracy spędza czas na poszukiwaniu zastosowań do druku 3D.


4. Klasycznie, Jeopardy dla developerów :)

Opis:

Zapraszamy na kolejną edycję DevDuck’a w Bielsku-Białej!


Na najbliższym event'cie porozmawiamy o webowych push notyfikacjach, o przeprowadzaniu testów aplikacji napisanych w React Native za pomocą Detox'a oraz o tym czy Kubernetes rzeczywiście jest wielkim hitem czy kolejnym marketingowym buzzwordem.


Spotykamy się we wtorek 8 października o godzinie 17:30, tak jak ostatnio, w pubie Celna 10, przy ul. Celnej 10, w Bielsku-Białej. Jeśli pogoda dopisze meetup odbędzie się, kontynuując tradycję z ostatniego spotkania, na patio lokalu. Może uda się jeszcze raz w tym sezonie powtórzyć DevDuck'a "BBQ edition" :)


Tradycyjnie, całe wydarzenie potrwa około 3 godzin, w czasie których wychilloutujemy się w towarzystwie kolegów i koleżanek po fachu, przy akompaniamencie lanych browarów i przekąsek.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia