To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia
DevOpsDays Warsaw 2015
Wydarzenie:
DevOpsDays Warsaw 2015
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Tematyka:
Data:
24.11.2015 (wtorek)
- 25.11.2015 (środa)
Godzina:
09:00
Język:
angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel Gromada Airport
Adres:
ul. 17 stycznia 32
Zaloguj się, by zgłosić zmianę.
Prelegenci:
Opis:
Już 24-25 listopada rusza druga, polska odsłona międzynarodowej konferencji DevOpsDay Warsaw. Szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, najbardziej aktualne i techniczne tematy w agendzie, networking oraz wspaniała zabawa - to wszystko czeka na Was w warszawskim hotelu Gromada Airport!
Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps. Krzysztof Dębski, Marcelo S. Ancelmo i Yegor Bugayenko właśnie potwierdzili swój udział w konferencji w roli prelegentów! Jest na co czekać!
Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Facebooka, Allegro czy Flickr, nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz!