en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Dialog Możliwości #3

Wydarzenie:
Dialog Możliwości #3
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
12.01.2017 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Laboratorium Biznesów Kreatywnych
Adres:
Hagera 41
Facebook:
Opis:
Ideą projekt jest "od pasji do biznesu" Czyli jak przekuć swoją wizję, pasję w sposób na życie. Chcemy przekazać wiedzę w jaki sposób można z powodzeniem rozwijać swoją przedsiębiorczość i jak odnaleźć się na rynku tworząc i rozwijając swoją markę.
Podczas Dialog Możliwości nasi goście opowiadają o przerodzeniu własnej pasji w biznes. Dzieląc się swoim doświadczeniem w trakcie swoich wystąpień oraz uczestnicząc we wspólnej dyskusji z publicznością.
Dialog Możliwośći to także doskonały czas i przestrzeń do budowania relacji z innymi uczestnikami.
Swoimi doświadczeniami i inspiracjami podzielą się z nami:
  • Dorota Mastalska – Mistrzyni networkingu, twórca organizacji dla przedsiębiorców Arena Biznesu oraz Skrzydła Sukcesu – ogólnopolskich konferencji networkingowych. Od 2008 roku w eventach Doroty wzięło udział ponad 22 000 przedsiębiorców. Jej pasją jest łączenie ludzi i rozwijanie społeczności przedsiębiorców, którzy ze sobą współpracują zamiast konkurować szerząc ideę networkingu. Współpracuje z właścicielami firm w Polsce i na Ukrainie. Jej motto: "Jeśli twierdzisz, że potrafisz – masz rację. Jeśli twierdzisz, że nie potrafisz – też masz rację".
  • Adam Radzimski Absolwent Samorząd Studencki Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Pracował w pracowniach Kwkpromes Roberta Koniecznego w Katowicach i Coltart Earley Architecturel w Glasgow, gdzie uczestniczył w wielu prestiżowych projektach m.in. przy Najlepszym Budynku Świata 2016 – Muzeum Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie. Właściciel pracowni architektonicznej BAAR. Zaliczony do czołowych polskich architektów młodego pokolenia przez branżowy magazyn Property Design.W 2016 roku został uznany najlepszym Młodym Twórcą architektury na Śląsku w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego. Od 2014 roku współorganizator największych w Polsce warsztatów architektonicznych dla dzieci ARCHIKIDS Katowice, które zostały w 2016 roku najlepszą inicjatywą dla dzieci na Śląsku w kategorii „sztuki wizualne”, w finale plebiscytu portalu CzasDzieci.pl.
  • Norbert Palimąka Członek zarządu kilku organizacji non profit: Prezes Zarządu Fundacja ESPA, współzałożyciel i Prezes Zarządu Fundacji OBDS, Wice Prezes Fundacji „MissEgzotica” Członek Zarządu Stowarzyszenia Chcemy Pomóc. Ekspert w dziedzinie CSR, członek rad nadzorczych w spółkach przemysłu ciężkiego, przedsiębiorca społeczny. Zaangażowany w prace misyjne na Filipinach, gdzie zakłada szkoły dla ubogich dzieci. Organizator wielu wydarzeń o tematyce chrześcijańskiej,.biznesowej, społecznej. Prezes Fundacji Od biznesu do służby
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia