Crossweb
<< Wróć do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

DrupalCamp 2017

Wydarzenie:
DrupalCamp 2017
Typ wydarzenia:
Konferencja
Tematyka:
Data:
27.05.2017 (sobota) - 28.05.2017 (niedziela)
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Campanile Wrocław Centrum
Adres:
Ślężna 26
Strona www:
Opis:
Kolejna, szósta już edycja konferencji DrupalCamp przed nami. Odbędzie się ona w dniach 27-28 maja we Wrocławiu. Tak jak w poprzednim roku miejscem spotkania będzie Hotel IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM na Pl. Konstytucji 3-go Maja, 3.

Inicjatywa ta organizowana jest z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Celem dwudniowej konferencji jest wymiana doświadczeń między specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocję firm, związanych z CMS Drupal. Jednocześnie jest to czas i miejsce na wymianę doświadczeń i nawiązania ciekawych znajomości.

Ponadto, jak co roku, po konferencji przewidujemy spotkanie przy piwie dla wszystkich uczestników w jednym z wrocławskich klubów.

REJESTRACJA Na naszej stronie www.drupalcamp.pl/rejestracja ruszyła rejestracja użytkowników. Sama rejestracja, jak i udział w konferencji są darmowe, dlatego zachęcamy do uczestnictwa. Im wcześniej się zarejestrujecie, tym łatwiej będzie nam organizacyjnie przygotować się do konferencji.

WYKŁADY Tuż po rejestracji koniecznie odwiedźcie stronę www.drupalcamp.pl/sessions/proposed gdzie możecie zgłaszać swoje tematy wykładów. Sami jako organizatorzy przygotujemy dla Was kilka ciekawych prelekcji, ale liczymy również na Wasze tematy. Używacie w firmie jakiegoś ciekawego rozwiązania, podzielcie się tym z resztą społeczności. Jeżeli nie przychodzi Wam do głowy żaden ciekawy temat, to zachęcamy do głosowania na propozycje zgłaszane przez innych. Przypominamy, że czas konferencji jest ograniczony i w przypadku dużej ilości zgłoszeń pierwszeństwo będą miały tematy, na które głosowali użytkownicy, więc jeśli nie chcesz, żeby ominął Cię interesujący wykład, koniecznie na niego zagłosuj.

WSPARCIE Droptica jako główny organizator jest również sponsorem konferencji. Jednak jak to zwykle bywa z takimi przedsięwzięciami im większy budżet, tym fajniejsza może być konferencja. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty sponsorskiej na stronie www.drupalcamp.pl/sponsors. Konferencja przyciąga wielu ekspertów oraz osób zainteresowanych tematyką Drupala i nie tylko, wśród których warto wypromować swoją firmę. Jeżeli nie dysponujesz budżetem sponsorskim, ale mimo to chcesz nas wesprzeć w organizacji konferencji i przy okazji zgarnąć fajne gadżety odwiedź naszą akcję croudfoundingową pod adresem: www.wspieram.to/6edycjadrupalcamp

Chcesz wiedzieć więcej odnośnie samej konferencji zacznij śledzić nas na mediach społecznościowych, gdzie z pewnością w najbliższym czasie będą pojawiały się kolejne informacje. www.facebook.com/drupalcampwroclawpl/
www.instagram.com/drupalcamp.pl/
www.twitter.com/drupalcamp_wroc
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

 
Codecool
Szkoła programowania

Kraków
technologie:
C#, CSS3, HTML5, JAVA, JavaScript...
1 oferta pracy
 
Synergy Codes
Software House

Wrocław
technologie:
C#, GoJS, JavaScript, Microsoft Azure, Microsoft SQL Server...
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

PODOBNE WYDARZENIA

19.09 Wt
TechFika
Wrocław
IT
Spotkanie
Bezpłatny
19.09 Wt
C++ -> Structured logging & Concurrency - how to get in trouble
Wrocław
IT , programowanie
Spotkanie
Bezpłatny
19.09 Wt
101. spotkanie Wrocławskiej Grupy .NET
Wrocław
IT , programowanie , .net
Spotkanie
Bezpłatny
21.09 Czw
Konferencja Ceneo Geek Speak
Wrocław
IT , programowanie , e-commerce , Networking
Konferencja
Bezpłatny
21.09 Czw
76. PLSSUG we Wrocławiu
Wrocław
IT , bazy danych
Spotkanie
Bezpłatny
21.09 Czw
QA talk: Find Time to Find Bugs, Make Mistakes, and Learn From Them
Wrocław
IT , quality
Spotkanie
Bezpłatny
21.09 Czw
GoWroc #21
Wrocław
IT , programowanie
Spotkanie
Bezpłatny
21.09 Czw
Meet4talk
Wrocław
IT , Cloud
Spotkanie
Bezpłatny
22.09 Pt
Test Camp 2017 - konferencja testerska
Wrocław
quality
Konferencja
Bezpłatny
23.09 So
Wrocław Agile Day
Wrocław
Agile/Scrum
Konferencja
Bezpłatny