Logo Crossweb

dynamIT 2022

Wydarzenie:
dynamIT 2022
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
02.09.2022 (piątek) - 03.09.2022 (sobota)
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Browar Lubicz
Adres:
ul. Lubicz 17J
Strona www:
Opis:

3. edycja przed nami!


Widzimy się w krakowskim Browarze Lubicz 2 i 3 września, szczegóły wkrótce.


Idea

Pierwsza edycja dynamIT za nami – czas na kolejne! Wybuchowa mieszanka wszystkiego, co najlepsze na polskiej scenie IT już niebawem ponownie zagości w samym sercu Krakowa – zabytkowym Browarze Lubicz. Tak, będzie też piwo warzone na miejscu i naprawdę niezwykły klimat.


Prelegenci

Masz pomysł na wybuchową prelekcję? Chciałbyś pojawić się ze swoim tematem na ścieżce HARD lub SOFT? Nic prostszego! Zgłoszenia na call4papers trwają do 31 maja.


Miejsce

Z lokalizacji naszej konferencji jesteśmy szczególnie dumni. To odrestaurowane budynki autentycznego browaru Lubicz. Tworzy to niesamowity klimat i rodzi ciekawe możliwości – w przerwach pomiędzy prelekcjami na pewno będzie okazja do wypróbowania piw warzonych na miejscu, nie powinno być także problemu z wniesieniem ich na salę wykładową. Stawiamy na przyjazną i swobodną atmosferę!


Co nas wyróżnia?

To, co wyróżnia dynamIT to otwartość na wszystkich programistów. Ścieżka HARD skierowana jest do tych, którzy lubią traktować programowanie na serio, widzą w nim sposób na zmienianie świata i czynienie lepszym naszej codzienności. Ścieżka SOFT to ukłon w stronę uniwersalności profesji programisty – udowadnia, że kod jest obecny w naszym życiu w miejscach, w których nawet go nie szukamy.

Znajdziesz u nas coś dla siebie!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia