Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Embedded Meetup in Szczecin

embedded-meetup-in-szczecin
Wydarzenie:
Embedded Meetup in Szczecin
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
29.11.2022 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Pub Exp
Adres:
Mariacka 26
Rejestracja:
Facebook:
Opis:

Wymiana doświadczeń i informacji o aktualnych trendach w branży stanowi ważny punkt charakteryzujący sektor informatyczny. Szczecińscy developerzy i inżynierowie będą mogli ponownie spotkać się na kreatywnym networkingu w ramach czwartej edycji Embedded Meetup, która odbędzie się już 29 listopada 2022 roku w Pubie Exp przy ulicy Mariackiej 26 w Szczecinie.


Listopadowa edycja Embedded Meetup pozwoli ekspertom z regionu omówić bieżące trendy i porozmawiać o wyzwaniach, z którymi wielu z nich mierzy się na co dzień w swojej pracy. W tym

duchu utrzymane będą też dwie zaplanowane prezentacje. Tomasz Bitowt podczas swojej prelekcji „Setting up Kubernetes cluster on a multiple Raspberry Pi devices” opowie o tworzeniu klastra Kubernetes, zapraszając uczestników do świata systemów embedded, ale również szybko rozwijającej się technologii internetu rzeczy. Z kolei Iryna Zianchurina w swoim wystąpieniu „World

of embedded and its modern aspects in use” rzuci nieco inne światło na szybko rozwijające się systemy embedded, spoglądając na przyczyny ich popularności i współczesne przykłady użycia.


Embedded Meetup różni się od popularnych w branży IT konferencji tym, że uczestnicy nie są tylko słuchaczami, a aktywnymi uczestnikami. Spotkanie stawia na wymianę wiedzy i obserwacji pomiędzy specjalistami o różnym profilu i doświadczeniu w zawodzie. Za to też były chwalone poprzednie edycje, które inspirowały obecnych, pokazując im nowe możliwości czy kreatywne rozwiązania napotykanych w codziennej pracy problemów. Rosnąca popularność takich eventów sprawia, że podobne spotkania integrujące społeczność IT są w tym roku jeszcze planowane w Katowicach oraz Krakowie.


Spotkanie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.


Zapisy: https://bit.ly/Embedded_Meetup_Szczecin_P

Podobne wydarzenia