Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Embedded Meetup w Katowicach vol. 2

embedded-meetup-w-katowicach-vol-2
Wydarzenie:
Embedded Meetup w Katowicach vol. 2
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.03.2023 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Strefa Centralna
Adres:
pl. Sejmu Śląskiego 2
Rejestracja:
Strona www:
Organizator:
Agenda:

AGENDA

18:00 – rozpoczęcie i powitanie

18:10 – Filip Szymański (presentation in English) – “Secure on board communication as a cure for vulnerabilities in car networks”

18:55 – przerwa

19:15 – Krzysztof Olek (presentation in English) – „How hard can it be? Car software updates in software defined vehicles”

20:00 – networking & catering

Opis:

Wygraj konsolę Xbox na Embedded Meetup w Katowicach!


Chcesz posłuchać o Embedded w luźnej atmosferze, wziąć udział w dyskusji i dzielić się swoimi pomysłami? Dołącz do nas podczas drugiego w historii katowickiego Embedded Meetupu, który odbędzie się już 23 marca! Podczas najbliższego spotkania na tapecie znajdą się projekty i rozwiązania z sektora automotive. Nasi eksperci – Filip Szymański i Krzysztof Olek podzielą się wiedzą na tematy związane z oprogramowaniem oraz cyberbezpieczeństwem w branży motoryzacyjnej.


Aby jeszcze bardziej umilić wydarzenie, rozdamy wśród uczestników konsolę do gier Xbox oraz trzy vouchery o wartości 100 PLN na Allegro. Dzięki temu, goście nie tylko zdobędą wartościową wiedzę i poszerzą swoją sieć kontaktów zawodowych, ale będą mieć także szansę na zdobycie fantastycznych nagród. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy pojawić się na Meetupie i opublikować relację lub post z wydarzenia na Instagramie, Facebooku lub LinkedInie z oznaczeniem firmy GlobalLogic. Wybierzemy najlepsze, najbardziej kreatywne relacje. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedCPQOV_QmaHWtIWQn9T0XLGeTo1ZUSM5DJy_...

Podobne wydarzenia