en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Event Storming – jak szybko odkrywać nieznane

Wydarzenie:
Event Storming – jak szybko odkrywać nieznane
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
Tematyka:
Data:
06.07.2019 (sobota)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Biuro PGS Software
Adres:
Generała Maczka 6
Strona www:
Opis:

Rzeszowskie biuro PGS Software zaprasza 6 lipca 2019 roku na warsztaty Event Storming, które poprowadzi Radosław Maziarka.


Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką Event Stormingu. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z głównymi zasadami oraz tematami pobocznymi związanymi z tą metodą. Po warsztacie uczestnicy powinni wiedzieć nie tylko jak przeprowadzić taki warsztat w swoim projekcie, ale również dowiedzą się dlaczego ta technika tak dobrze sprawdza się w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych.

Wymagania


Kilka lat doświadczenia w branży IT – warsztaty mają niewielką wartość dla kogoś kto dopiero startuje w naszej branży. Liczba miejsc jest ograniczona!

Jak to wygląda?


Event Storming jest lekką techniką do zespołowego odkrywania i modelowania złożonych domen i problemów. To także platforma komunikacji i transferu wiedzy, która pozwala na właściwe zrozumienie problemów, z którymi spotykamy się w projekcie.


Warsztat będzie podzielony na dwie części. Najpierw przejdziemy przez etap Big Picture który pozwoli nam wydzielić mniejsze części. Następnie rozpoczniemy Design Level, który pozwoli nam skupić się na technicznej stronie rozwiązania.


Każdy z etapów będzie osobno omawiany i podsumowywany. Pozwoli to uczestnikom lepiej zrozumieć co stoi za każdym wprowadzanym elementem warsztatu.

Adresaci warsztatu


Grupą docelową warsztatu są osoby z pogranicza technologii informatycznych – developerzy, architekci, analitycy biznesowi, UX, testerzy, scrum masterzy – chcące w bardziej optymalny sposób odkrywać, wizualizować i rozwiązywać problemy z jakimi się zmagają.


Stałym punktem naszych spotkań są oczywiście kawa i pizza.


Liczba miejsc ograniczona!


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Rzeszów

nazwa.pl
firma technologiczna

Kraków, Rzeszów
technologie:
PHP, Python, MySQL, Java, Ansible...
1 oferta pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia