Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Facylitacja w Scrum

Wydarzenie:
Facylitacja w Scrum
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
12.12.2019 (czwartek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
0
Opis:

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe organizowane przez Agile4U, które odbędzie się 12 grudnia 2019r. o godzinie 19.00


Wstęp na spotkanie jest wolny, obecność na wcześniejszych spotkaniach nie jest wymagana - pomiędzy spotkaniami nie ma żadnych zależności, do naszej społeczności można dołączyć w dowolnym momencie.


Temat: Facylitacja w Scrum

Szczegóły warsztatu:

Rola Scrum Mastera łączy w sobie wiele postaw: mentor, nauczyciel, służebny przywódca, coach, agent zmiany, usuwacz przeszkód, facylitator. Ostatnio, obserwujemy coraz większe zainteresowanie postawą facylitatora. Równocześnie najwięcej narzekania na Scrum jest związane z wielką liczbą "spotkań" oraz brakiem ich efektywności. Co powoduje zainteresowanie wśród Scrum Masterów jak doprowadzić do tego, żeby wydarzenia osiągały zamierzone rezultaty oraz zespoły były zaangażowane w te wydarzenia. Zapraszamy na 2-godzinny praktyczny warsztat, gdzie na przykładzie jednego wydarzenia omówimy czym jest facylitacja, oraz jak Scrum Master może pomóc Zespołowi osiągnąć cele wybranego wydarzenia.


Warsztaty poprowadzą:

Andrii Glushchenko i Kacper Nowosadzki

Andrii jest Agile Coachem z 5-letnim doświadczeniem zdobytym w małych firmach oraz największych polskich bankach, w których przeprowadza Transformacje Agile. W swojej karierze, Andrii ma udokumentowane osiągnięcia w zakresie coachingu, prowadzenia zwinnych szkoleń i prowadzenia warsztatów do 200 osób. Obecnie Andrii pomaga organizacjom stać się zwinnym, ucząc zespoły, jak korzystać ze Scruma i pomagając menedżerom stać się servant leaders. Tylko w ciągu ostatniego roku Andrii przeszkolił ponad 400 osób.


Kacper jest Agile Coachem i Scrum Masterem z ponad 2-letnim doświadczeniem. Swoją karierę w sektorze usług IT rozpoczynał jako członek Zesp. Developerskiego jako Analityk Biznesowo-Systemowy. Podczas całego swojego doświadczenia zawodowego w branży IT współpracował z takimi organizacjami jak PKN Orlen, Deutsche Bank, Raiffeisen Polbank, Bank Millennium, gdzie przeprowadził wiele warsztatów z Senior Managementem, Product Ownerami, Project Managerami oraz zespołami developerskimi. Aktualnie koncentruje się na przekształcaniu wiodących firm z polskiego sektora bankowego poprzez Transformacje Agile. Przez lata miał okazję pracować i przeszkolić wiele zespołów programistycznych w zakresie osiągania zwinności.


Miejsce spotkania podamy już niedługo!

Do zobaczenia!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia