Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Festiwal Sektor 3.0

festiwal-sektor-3-0
Wydarzenie:
Festiwal Sektor 3.0
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Data:
18.05.2022 (środa)
Godzina:
10:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Strona www:
Opis:

Festiwal Sektor 3.0 Building Trust ONLINE 18.05.2022 r. Jak budować zaufanie w świecie pełnym technologii?


Dlaczego potrzebujemy zaufania w życiu codziennym i w pracy? Jak budować wiarygodność w zdigitalizowanym świecie? Jak mądrze wykorzystać do tego technologie? Komu i jak zaufać oraz, czy zaufanie do tego, że sobie poradzimy w przyszłości, jest w ogóle możliwe?


Na te i inne pytania już 18 maja 2022 r. odpowie ponad 50 ekspertów i ekspertek podczas Festiwalu Sektor 3.0 Building Trust ONLINE. 


Wśród gości znajdą się m.in.: Mark Brzezinski (Ambasador USA w Polsce), Magda Dziewguć (Google Cloud Polska), dr hab., prof. SWPS Adam Bodnar (Uniwersytet SWPS), dr Andrea Bonime-Blanc (GEC Risk Advisory), Adam Bielecki (himalaista), Zuzanna Rudzińska-Bluszcz (ClientEarth), prof. dr hab. Grzegorz Mazurek (Akademia Leona Koźmińskiego), Paulina Górska (ekoedukatorka), Dawid Łasiński (Pan Belfer), Sylwia Czubkowska (Spider’s Web+), Lech Wikaryjczyk (No Fluff Jobs), Karolina Sznajder (Ringier Axel Springer Polska), dr David M. Bersoff (Edelman Data & Intelligence), Renata Avila (Open Knowledge Foundation), Pernille Tranberg (DataEthics.eu).Zarejestruj się bezpłatnie już dziś: http://2022.sektor3-0.pl/

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia