Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Forum IAB 2023

forum-iab-2023
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Data:
30.05.2023 (wtorek) - 31.05.2023 (środa)
Godzina:
09:30
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Multikino Złote Tarasy
Adres:
Złota 59
Opis:

Forum IAB to flagowa konferencja IAB Polska, wytyczająca standardy najlepszych praktyk e-marketingu. Stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce.


2023 mówi: Sprawdzam! Jaka strategia na "ciekawe czasy"?


Ostatnie lata to fale zdarzeń wywołujące znaczące zmiany na świecie. Życie i praca w nowej normalności stały się wyzwaniem, a na horyzoncie już pojawiają się kolejne. Widmo recesji gospodarczej i rosnącego bezrobocia, koszty działania czy niski wskaźnik konsumpcji to tylko część czynników, które wpływają na biznes i branżę. Dodatkowym obciążeniem jest odbywająca się tak blisko nas wojna.


Dla branży marketingu, komunikacji, kreacji i twórców narzędzi świata cyfrowego to kolejna próba. Nauczyliśmy się funkcjonować w zmianie i transformacji na sterydach. Rozwój branży przyśpieszył, wydatki na digital przewyższyły telewizyjne, a praca hybrydowa otworzyła nowe możliwości.


W roku 2023 r. powiedzmy sobie: sprawdzam!


Zweryfikujemy, czy nabraliśmy odporności w ostatnich latach w biznesie, strategiach, technologii, mediach, relacjach międzyludzkich oraz czy umiejętnie tą energią zarządzamy.


Odpowiedzmy sobie uczciwie, co było typowym hype i buzzwordem, a co wnosi długoterminową zmianę, daje pozytywny efekt w biznesie i rozwija branżę internetową. Co według nas sprawdzi się w tych „ciekawych czasach”.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia