Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Białystok. Challenge Accepted

Wydarzenie:
Geek Girls Carrots Białystok. Challenge Accepted
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
05.03.2018 (poniedziałek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Kawiarnia Muzyczna FAMA
Adres:
Legionowa 5
Strona www:
Agenda:
  • 18:05 Powitanie - Kasia Stempniak, organizatorka GGC Białystok 
  • 18:15 "O budowaniu siebie" // Urszula Wnuszyńska, manager w Transition Technologies PSC, o wyzwaniach związanych z budowaniem zespołu IT w międzynarodowej firmie z punktu widzenia rekrutera i kandydata, a szczególnie: kandydatki. 
  • 18:45 "Ku zwinności - proste zasady do wykorzystania we własnej organizacji" // Natalia Cudna, Scrum Master i Kierownik Oddziału IT w LUX MED, poda przykłady zastosowania zwinnych rozwiązań, o jakich nam się nie śniło
  • 19:15 "Od marzeń do snów. Jak powstała aplikacja Dreams Guide" // Magdalena Dziesińska, programistka aplikacji mobilnych, opowie o procesie tworzenia aplikacji od A do Z i problemach, jakie musiała pokonać po drodze
  • 19:45 LIGHTNING TALKS Czyli czas na 5-minutowe prezentacje Uczestniczek. Chcesz opowiedzieć o ciekawym temacie, projekcie? Scena jest Twoja! Warunkiem jest wcześniejsze zgłoszenie i przesłanie konkretnego tematu oraz prezentacji na adres [email protected] do 1 marca.
  • Networking
Opis:

Geek Girls Carrots Białystok zapraszają na #33 spotkanie społeczności. Temat przewodni: CHALLENGE ACCEPTED!


Miejsce: Kawiarnia Muzyczna FAMA

Termin: 5 marca | 18:00

Wstęp wolny


Czas na szczegóły:

Pierwsza skutecznie zarządza zespołem IT, druga samodzielnie zbudowała aplikację mobilną od A do Z, a trzecia przeprowadziła się z Warszawy do Białegostoku, by łączyć obowiązki Scrum Mastera i kierownika IT w oddziale korporacji. Każde z tych zadań to spore wyzwanie. A żadna z naszych Prelegentek wyzwań się nie boi.


W marcu spotkamy 3 nieustraszone geek girls, poznamy historie ich kariery, zadania, z jakimi się mierzą oraz problemy, które napotykają i pokonują na swojej drodze. Ku inspiracji, wiedzy i odwadze.


Dołączcie do nas i zaproście koleżanki!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia