Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Geek Girls Carrots Lublin #12

Wydarzenie:
Geek Girls Carrots Lublin #12
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
19.10.2016 (środa) - 19.10.2016 (środa)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Caffe Trybunalska
Adres:
Rynek 4
Facebook:
Agenda:
 • 18:30 – Powitanie
 • 18:45 – " Kariera programistki – jak zrobić pierwszy krok" Agata Malec, Coders Lab Szkoła Programowania
  Agata Malec – programistka front-end. Studiowała dwa kierunki informatykę i grafikę. Swoich sił próbowała w wielu firmach, ale to w agencji reklamowej nauczyła się najwięcej o programowaniu i pracy w zespole. Założycielka dwóch start-upów – weemto.com oraz PixelStar, która ostatecznie stwierdziła, że prowadzenie własnej firmy to nie jej świat. Wtedy właśnie dostała propozycję pracy w Coders Lab, gdzie do dzisiaj jest głównym wykładowcą front-end. Uwielbia to co robi. Najbardziej motywuje ją to, jak widzi kursantów, którzy w ogóle nie mieli styczności z programowaniem, tworzących własne strony internetowe. Prywatnie fanka badmintona.
 • 19:30 – "Kobieta geek w męskim świecie – o tworzeniu tabletowo.pl" Katarzyna Pura, tabletowo.pl
  Katarzyna Pura – szalona dziewczyna interesująca się wszystkim, co nowoczesne (elektronika) i szybkie (samochody), z poczuciem humoru i trochę wariackim podejściem do życia. Uczynna i pełna energii. Maniaczka sportu, gadżetów, gór i średniowiecznych zamków. Urodzona i wychowana w mieście „Scyzoryków”. Była szczypiornistka KSS Kielce, przez sport nauczona zawsze walczyć o swoje. Mimo stosunkowo młodego wieku ;) może wiele powiedzieć o rozwijaniu biznesu w internecie i życiu w, wydawać by się mogło, typowo “męskim”, technologicznym świecie.
 • 20:15 – "Na czym polega UX, czyli jak projektować doświadczenia" Sabrina Staniewska
  Sabrina Staniewska – Sabrina to projektantka, badaczka i innowator społeczny. Absolwentka myślenia projektowego i projektowania komunikacji na renomowanej Australijskiej uczelni Swinburne University of Technology. Doświadczenie zawodowe najpierw zdobywała jako Art Director w jednej z globalnych agencji kreatywnych, a następnie w agencji interaktywnej, pracując nad digitalowymi projektami dla największych marek. Za jeden z największych sukcesów uważa projekt UX Research dla Kuchnia Lidla. Wspierała startupy takie jak KOLEO i Squla.pl Radość z nauki. Współpracowała również z takimi firmami jak Concordia Design, GreenHat Innovations czy Roche. Innowacji szuka badając – projektuje współtworząc – weryfikuje pomysły prototypując – poprawia iteracją. Obecnie pracuje jako UX/Serviec Design konsultant dla Design Provision, a w wolnym czasie angażuje się w działalność społeczną. Jest współzałożycielką stowarzyszenia Engage Warsaw zajmującego się poprawą usług publicznych i promocją podejścia service design wśród organizacji i instytucji poprzez facylitację warsztatów z klientem oraz użytkownikami. Jest również współzałożycielką Ladies That UX, międzynarodowej społeczności zrzeszającej wszystkie panie zainteresowane tematyką User Experience.
 
 • 21:00 – Get more social – poznajmy się przy piwie :)
Opis:
Geek Girls Carrots #12 wraca po wakacjach! Do wtorku potrzymamy Was w niepewności co do składu prelegentek, ale możemy Was zapewnić, że BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :). Na spotkanie zapraszamy Was już 19 października o godz. 18:30 do Caffe Trybunalska (ul. Grodzka 4).    

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia