Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Gra symulacyjna ScrumTale

Wydarzenie:
Gra symulacyjna ScrumTale
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
22.09.2021 (środa)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Zapraszamy na warsztat dla facylitatorów gry symulacyjnej ScrumTale. Celem gry będzie napisanie (pod dużą presją czasu) bestselerowej opowieści kryminalnej. Zespoły będą pracować w Scrumie, zwinnie planować, reagować na zmieniające się wymagania klienta oraz iteracyjnie dostarczać produkt. Warsztat poprowadzi jeden z autorów ScrumTale – Przemek Witka.


Uczestnicy zostaną podzieleni na dwa zespoły, które będą starały się w trakcie trzech iteracji zrealizować oczekiwania wydawcy. Czy uda się zespołowo stworzyć wciągające, zaskakujące i gotowe do druku opowiadanie kryminalne?


Warsztat doskonale symuluje codzienne sytuacje: zmieniające się wymagania, konieczność szybkiego dostarczania wartości biznesowej, problemy z jakością produktu, potrzebę szybkiego podejmowania decyzji.


Więcej informacji na temat ScrumTale znajdziecie w opisie poniżej i na stronie https://scrumtale.com


UWAGA

Ze względu na warsztatowy charakter spotkania zależy nam na przemyślanych zapisach (z którymi ostatnio niestety jest bardzo kiepsko :( ). Dlatego podjęłyśmy decyzję o konieczności wpłaty min. 10 zł na cel charytatywny: https://www.siepomaga.pl/olga. Mamy nadzieję, że dzięki temu osoby zapisane pojawią się na warsztatach a nasz trud w zaproszeniu super osoby na spotkanie nie pójdzie na marne.

Po zapisie prześlijcie nam w wiadomości na meetupie ( Beacie Król lub Oli Wokacz) link z potwierdzeniem wpłaty na https://www.siepomaga.pl/olga (w opisie koniecznie podajcie swój nick z meetupu). Jeżeli w przeciągu godziny od zapisu nie otrzymamy potwierdzenia wpłaty, zastrzegamy sobie możliwość usunięcia osoby z listy potwierdzonych uczestników i umożliwienie udziału osobie z listy oczekujących.


Bio:

Przemysław Witka – Agile Coach, Humanista


Jest zafascynowany samoorganizacją i systemami, jakie tworzą ludzie. Posiada dyplom MBA oraz doświadczenie w dużych firmach i startup’ach, w tym jednym własnym. Przez wiele lat pracował w złożonym środowisku R&D dla Intela. Obecnie wspiera transformację Agile w Dynatrace. Ma wyjątkową okazję weryfikować Agile w praktyce, w bardzo wymagającym środowisku i na dużą skalę. Jest także trenerem w AgileBrains.pl i autorem znanej na świecie platformy symulacyjnej Agile - Scrumtale.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia