en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

GSBC #41

Wydarzenie:
GSBC #41
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
Data:
11.12.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Kręgielnia Strike&Bar
Adres:
Zwycięstwa 23
Strona www:
Opis:

Tym razem nietypowo, bo we wtorek. Ale to wszystko po to, żeby dostarczyć Wam ostatni w tym roku Bar Camp.


Co dla Was mamy?


"W 30 minut na produkcję, czyli o tym jak maksymalizować dostarczaną wartość biznesową"


Gdy stajemy przed nowym problemem stawianym przez klienta zazwyczaj myślimy o kodzie, który napiszemy. Czy właśnie tego oczekuje od nas klient? Jesteśmy przekonani, że kod jest efektem ubocznym, a problem jest o wiele bardziej wielowymiarowy. Na prezentacji postaramy się pokazać jak usprawnić proces decyzyjny i uniknąć decision fatigue podczas pracy nad nowym projektem. Zaprezentujemy pragmatyczne podejście do analizy biznesowej, które w połączeniu z odpowiednim sposobem dobierania technologii pozwoli nam dostarczyć wartość potencjalnemu klientowi już od pierwszych chwil trwania projektu. Dajemy sobie 30 min na stworzenie MVP, który udowodni, że nie samym kodem programista żyje i że wymienione przez nas techniki działają i czekają na to żeby z nich skorzystać.


  • Krzysztof Jendrzyca - full-stack web developer, który wierzy w pragmatyczne podejście do wytwarzania oprogramowania, gdzie proste rozwiązania, dobra komunikacja i ciągły rozwój to klucz do sukcesu. Dotychczas zdobytą wiedza dzieli się na konferencjach, lokalnych meetupach i warsztatach. Chętnie podyskutuje z tobą na temat poprawiania organizacji pracy w zespole, pułapek ludziego mózgu i sposobów efektywnego zwiększania swojej wartości jako jednostki.


  • Mateusz Tarnaski - Na papierze klasyfikowany jako 'Fullstack Developer', w rzeczywistości stara się nie dać zaszufladkować. Tam gdzie wydają się potrzebne 3 linie kodu szuka sposobu na napisanie 1 lub 0, bo wierzy że każdy kod to dług techniczny. Regularny uczestnik meetupów i konferencji, nierzadko jako prelegent - dzielenie się wiedzą uważa za najlepszy sposób na jej usystematyzowanie. Zawodowo para się JSem, hobbystycznie zgłębia arkana języków funkcyjnych i neurotycznie szuka work-life balance. W zimie priorytetyzuje snowboard.
Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Gliwice

TAURON Obsługa Klienta
Firma usługowa

Gliwice, Katowice, Kraków, Wrocław
technologie:
,
10 ofert pracy
 
FIS-SST
Software House

Gliwice, Opole
technologie:
,
1 oferta pracy
 
Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
8 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia