Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Hackathon Zaprojektuj Przyszłość

Wydarzenie:
Hackathon Zaprojektuj Przyszłość
Typ wydarzenia:
Hackathon
Kategoria:
Tematyka:
Data:
25.06.2022 (sobota) - 26.06.2022 (niedziela)
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Adres:
Jagiellońska 20-21
Strona www:
Opis:

Celem hackathonu jest pomoc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie, poprzez rozwiązania technologiczne, które można łatwo i szybko wdrożyć i wykorzystać na szeroką skalę. Inicjatywa organizowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.


Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby o uznanym dorobku biznesowym. Przewidzieliśmy zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Już dziś pula nagród wynosi ponad 25 000 zł.Dla kogo jest wydarzenie?


Dla wszystkich osób z kreatywnymi pomysłami, chcącymi działać w dobrej sprawie! Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim młodym talentom realizującym się w obszarze IT, ICT i szeroko rozumianej innowacji. Umiejętność programowania nie jest konieczna – ochotnicy mogą dołączać do wydarzenia, żeby podzielić się własnymi pomysłami, znaleźć nową ścieżkę zawodową, pogłębić zainteresowania przedsiębiorczością, nowymi technologiami, poznać nowe osoby.


Program hackathonu

Wydarzenie przewiduje dwa dni dynamicznej pracy zespołów, której finałem będzie zaprezentowanie swoich projektów przed jury, a najlepsze z nich otrzymają specjalne nagrody. W czasie wydarzenia uczestnicy opracują rozwiązania wpisujące się w obszary tematyczne i przetestują czy przyjęte hipotezy biznesowe odpowiadają na rzeczywiste potrzeby odbiorców.

Hackathon jest również świetną okazją do networkingu i pozyskania cennych kontaktów biznesowych.

W wydarzeniu wezmą udział najważniejsze fundusze Venture Capital z regionu, przed którymi pomysłodawcy będą mogli zaprezentować swój projekt i uzyskać feedback bezpośrednio od inwestora.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia