Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

How IT works! IT's all about LAW.

Wydarzenie:
How IT works! IT's all about LAW.
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
11.03.2020 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Rotunda
Adres:
Marszałkowska 100/102
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 - Powitanie
  • 18:10 - Paula Pul (LAWMORE) "Umowa inwestycyjna i negocjacje z inwestorem". Wystąpienie będzie miało przede wszystkim na celu wskazanie, na co startup powinien się przygotować w ramach procesu inwestycyjnego z inwestorem typu Venture Capital lub Business Angel. W trakcie wystąpienia zostaną omówione takie kwestie jak: typy inwestorów, etapy negocjacji z inwestorami czy też najczęściej spotykane w umowach inwestycyjnych klauzule.
  • 18:45 - Przerwa
  • 19:00 - Aleksandra Maciejewicz (LAWMORE) "Własność intelektualna i najczęściej popełniane błędy". Własność intelektualna to często najważniejszy kapitał projektów IT, a mimo to wciąż widać powtarzające się zaniedbania w tym zakresie, czy to w odniesieniu do prawa autorskiego, czy też w zakresie prawa własności przemysłowej. Podczas wystąpienia zostaną omówione takie błędy i jak się ich wystrzegać.
  • 20:00 - Dyskusja i networking
Opis:

Zapraszamy na spotkanie z cyklu `HOW IT WORKS` - IT's all about LAW!


Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie prawne charakterystyczne dla sektora IT, najczęściej popełniane w tym obszarze błędy i wynikające z nich straty. Spotkanie ma na celu przekazanie w praktyczny sposób wiedzy, która pozwoli na uniknięcie tych błędów, zapewni firmie bezpieczeństwo oraz osiągnięcie najwyższych możliwych korzyści.


Partnerem spotkania jest kancelaria prawnicza LAWMORE.


UWAGA!

Ze względu na konieczność weryfikacji osób przy wejściu prosimy o podanie pełnego imienia i nazwiska.

W przypadku pobrania biletu, ale braku możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu prosimy o zaznaczenie tego na stronie Meetup. W przeciwnym wypadku nie będzie można wziąć udziału w naszych kolejnych wydarzeniach.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia