Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

HR Klub Virtual Summit #Śląsk

hr-klub-virtual-summit-slask
Wydarzenie:
HR Klub Virtual Summit #Śląsk
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
01.12.2023 (piątek)
Godzina:
09:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online
Adres:
On-line
Strona www:
Agenda:

09:00 - 09:10 Onboarding na ZOOM

09:10 - 09:25 Otwarcie konferencji

09:30 - 09:50 Keynote Speaker [ENG] - Mick Griffin (TRAFFIT), How HR is the branding power behind your business and you know it.


/przerwa 10 min


10:00 - 10:50 Dyskusje moderowane: Maciej Michalewski (Element) - Jak skutecznie korzystać z Chat GPT w rekrutacji? Malwina Dobrowolska (H2B Group) - Przychodzi Junior do Seniora... i co dalej? Jak rozmawiać z Seniorami kiedy jesteś początkującym rekruterem. Wojtek Jurojć (Zencast/HR Klub) - Dobry HR/ zły HR: dlaczego dbając o siebie dbasz o innych? Paulina Gawlicka (Gawlickapro.com/ HR Klub) - Ciemna strona narzędzi psychometrycznych wykorzystywanych w rekrutacji.


/przerwa 10 minut


✔ 11:00 - 11:50 Dyskusje moderowane: Anna Sykut (TRAFFIT): To nie bańka, to przyszłość! Porozmawiajmy o rekrutacji IT i o tym, co możesz z niej zaczerpnąć dla Ciebie, Maciej Wszółkowski (Vivelio) - Rekrutacja dla leniwych: przepis na perfect match kandydata, Karolina Nizińska (Softiq) - Hiring Manager, Twój przyjaciel czy wróg? Zuzanna Ilków (Useme) - Nowoczesny HR dla pokolenia Z: outsourcing, freelancing i gig economy w praktyce.


/przerwa 10 minut


✔ 12:00 - 12:30 Keynote Speaker [PL] - Mateusz Zapart (HR Klub), Siła społeczności i networkingu w rozwoju kariery zawodowej.

✔ 12:30 - 13:00 zakończenie wydarzenia, dla chętnych dodatkowe 30 minut networkingu moderowanego.

Opis:

Zapraszamy na pierwszą konferencję przygotowaną specjalnie dla śląskiego HR'u!


Nasz Summit łączy formułę tradycyjnej konferencji oraz pokoi dyskusyjnych, w których możesz swobodnie rozmawiać na interesujące Cię tematy. Zmieniaj pokoje w trakcie dyskusji, korzystaj z networkingu, poznaj ludzi podobnych do siebie!


Wydarzenie jest w pełni wirtualne, spotykamy się na bardzo intuicyjnej platformie ZOOM, ale dla pewności i tak wszystko Ci opowiemy.


Bilety: 0 pln!


Zapisy otwieramy 21.11.2023, w samo południe! Obserwuj HR Klub Polska i dowiedz się więcej o naszych prelegentach i moderatorach.


Więcej informacji: https://hrklub.pl/index.php/hrk-vs-0112/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia