Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Infoshare 2020

infoshare-2020
Wydarzenie:
Infoshare 2020
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Tematyka:
Data:
23.09.2020 (środa) - 30.09.2020 (środa)
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Opis:

Wydarzenie dobrze znane ekspertom i fanom nowych technologii – Infoshare, największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej, w 2020 roku odbędzie się online. Infoshare 2020 Online potrwa 6 dni wypełnionymi prelekcjami z różnych specjalistycznych dziedzin i możliwościami do networkingu.


Mówcy Infoshare 2020 to doświadczeni eksperci z międzynarodowych rozpoznawalnych firm, takich jak IBM, Spotify lub Tinder, oraz niezależni specjaliści. Tegoroczny program obejmuje prelekcje przedstawiane na 9 scenach tematycznych: Marketing, biznesowy Inspire oraz aż 7 scen technologicznych (Devtrends, Back-end, Front-end, Deeptech, Security, Data Tech i nowa scena - Liderzy IT).

Codziennie uczestnicy będą mogli oglądać transmisję na żywo na 2 równoległych kanałach. Dzienny harmonogram został tak zaprojektowany, aby możliwe było połączenie uczestnictwa w konferencji i pracy.


W agendzie Infoshare 2020 Online nie zabraknie miejsca na wirtualne expo dla startupów i partnerów oraz nowe możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych, przygotowane specjalnie na to wydarzenie.


Uczestnicy mogą wybierać między różnymi rodzajami karnetów. Podstawowy bilet (basic pass) jest bezpłatny po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie.


Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia