Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Infoshare 2021

infoshare-2021
Wydarzenie:
Infoshare 2021
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Data:
14.10.2021 (czwartek) - 15.10.2021 (piątek)
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
AmberExpo
Adres:
Gdańsk, ul. Żaglowa 11
Opis:

Największą w CEE konferencję poświęconą biznesowi, nowym technologiom i startupom zaplanowano na 14-15 października br. Odbędzie się stacjonarnie, w Gdańsku!


Infoshare to kolejna europejska konferencja, która ma szansę odbyć się w formacie sprzed pandemii. Tegoroczną edycję zaplanowano w dniach 14-15 października, w gdańskim AmberExpo.

Na uczestników czeka 5 scen tematycznych, na których wystąpią eksperci z całego świata.


Co roku Infoshare gości setki międzynarodowych prelegentów z Google, LinkedIn, IBM, Spotify, Slack i innych firmy wyznaczających najnowsze trendy w technologii. Rok temu na scenie pojawili się m.in. Neil Patel - jeden z TOP10 marketerów według Forbesa oraz John Romero - twórca legendarnych gier, jak “Doom”. Na startupy, które wezmą udział w konkursie Startup Contest czeka 30 tys. EURO w gotówce. Rejestracja trwa!


W tym roku wśród prelegentów Infoshare znajdą się Craig Spence (Spotify), David Polgar (All Tech in Human), Mike Russel (Music Radio Creative) i wielu innych, których przedstawimy później!


Wracają także wydarzenia towarzyszące, w tym ekskluzywne spotkania dla inwestorów oraz popularne wśród uczestników Before Party i Great Networking Party, z koncertem na żywo.


Konferencja transmitowana będzie też online.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia