Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Innowacyjność w branży - monitoring dachów

Wydarzenie:
Innowacyjność w branży - monitoring dachów
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Data:
19.04.2018 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Barka Kraków
Adres:
Podgórska 16
Strona www:
Prelegenci:
Agenda:
  • 18:00-18:15 - otwarcie spotkania
  • 18:15-19:00 - prelekcja
  • 19:00-20:00 - networking
Opis:

WeEngineers, Women in Technology (Poland) oraz Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Krakowie Zapraszają na BEZPŁATNY MEETUP!


SENSE Monitoring sp. z o.o. to firma wdrażająca technologie służące do monitorowania obciążeń dachu od śniegu, nasiąkania izolacji czy spiętrzonej wody.


Artiom Komardin, współzałożyciel Firmy Sense opowie nam o historii spółki, spełnianiu marzeń i o tym, że innowacyjność i dobre rozwiązania są zawsze w cenie.


Na spotkaniu udowodnimy, że inżynieria środowiska jest dziedziną interdyscyplinarną oraz że sukces można osiągnąć tylko i wyłącznie przy współpracy z przedstawicielami różnych branż - od geodetów, konstruktorów po programistów.

Dzięki temu jesteśmy w stanie opracować rozwiązania precyzyjne, bezpieczne i przyjazne w obsłudze dla niezwiązanego z branżą użytkownika.Wydarzenie jest bezpłatne, utrzymane w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Dlatego też, przed prelekcją serdecznie zapraszamy do baru na piwo, wino, kawę, herbatę i coś słodkiego.


Spotkania WeEngineers mają charakter nieformalny, ale zawsze merytoryczny. Nieustannie inspirujemy się do działania i rozwijamy, chcemy wspólnie budować społeczność sprzyjającą rozwojowi branży. Stawiamy zarówno na merytorykę, jak również na budowanie relacji i przyjaźni w naszym środowisku, dlatego też po prelekcji zachęcamy do wzięcia udziału w części networkingowej.


Wydarzenie organizujemy wspólnie z Women in Technology (Poland) oraz Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Krakowie

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia