Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

KJUG#50 "Krótka historia jednego wycieku? - Opowieść oparta na faktach."

Wydarzenie:
KJUG#50 "Krótka historia jednego wycieku? - Opowieść oparta na faktach."
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.05.2022 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Garaż - restauracja\, bar\, pub
Adres:
Henryka Sienkiewicza 53
Strona www:
Opis:

KJUGowicze! Zapraszamy w czwartek (26 maja), do Garażu, na wspólną celebrację działalności kieleckich pasjonatów Javy. Start - 18:00.

Świętując nasz jubileusz - 50. spotkanie KJUG, prezentację wygłosi członek kapituły i jeden z organizatorów naszych spotkań, Software Engineer w VirtusLab, Mariusz Magdziarz. Szczegóły


Abstrakt:

Opowiem jak to było z jednym wyciekiem w sofcie który aktualnie robię, pokażę jak go debugowałem oraz czego przy okazji się nauczyłem. Co ciekawe będę opowiadał o wycieku który dotyczyły pamięci natywnej JVMa.


Mariusz Magdziarz

Swoją przygodę z programowaniem zacząłem dość dawno, chyba nawet już nie pamiętam dokładnie daty ;)... nie programowałem w przedszkolu ani w wieku 15 lat :) Przewinąłem się przez takie języki programowania jak: Clipper, VBA, PHP, SQL, Java, Kotlin, JavaScript — tak robiłem również na froncie ;) Zdarzyło mi się również pracować jako admin… i to w Urzędzie Skarbowym ;) Miałem szczęście uczestniczyć w każdej fazie wytwarzania oprogramowania, zaczynając od wymyślania produktu, a kończąc na jego supporcie, czy przepisaniu na kolejną cudowną technologię. Prywatnie jestem fanem hot hatch’y i heavy metalu, ponadto udzielam się w JUG.


Koniecznie potwierdźcie swoją obecność.


Z okazji 50. spotkania mamy przygotowane dla Was kilka niespodzianek!

Do zobaczenia!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia