Logo Crossweb

Konferencja IT Net Complex

konferencja-it-net-complex-2022
Wydarzenie:
Konferencja IT Net Complex
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
05.10.2022 (środa)
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel SANVIT Lake Resort & Spa
Adres:
Okuninka X/10, 22-232 Okuninka
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Agenda:

Agenda wydarzenia na stronie - https://event.netcomplex.pl/agendaOpis:

Zaczynamy odliczanie! Już w październiku zapraszamy na dwudniową, stacjonarną Konferencję IT, która odbędzie się w przepięknej, malowniczej miejscowości letniskowej Okuninka w województwie lubelskim, położonej nad jeziorem Białym. Podczas wydarzenia certyfikowani inżynierowie przeprowadzą Was po (nie)znanych ścieżkach tematycznych związanych z cybersecurity. Na szkoleniu przyjrzymy się rozwiązaniu Watchguard, które jest naszym TOPowym produktem w klasie UTM. 

Poznaj nowe technologie i ucz się od najlepszych.


Konferencja IT Net Complex, to inicjatywa, zrzeszająca grono najlepszych specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa sieci w Polsce, to również:

  • miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w gronie osób związanych ze światem IT Security,
  • budowanie świadomości zagrożeń oraz cyberedukacja na temat innowacyjnych technologii, najnowszych rozwiązań do ochrony sieci motywacja do podejmowania wspólnych działań, które mają na celu zwiększenie świadomości na temat cyberbezpieczeństwa,
  • możliwość uczestnictwa w niepowtarzalnych wydarzeniach i konferencjach IT, połączonych dodatkowymi atrakcjami wraz z aktywnym wypoczynkiem.


Zarejestruj się już dzisiaj i weź udział w inspirującym wydarzeniu, które zapewni Ci sporą dawkę wiedzy technicznej. Dzięki konferencji poznasz WatchGuarda od podszewki i przekonasz się, dlaczego warto zainteresować się właśnie tym rozwiązaniem i zadbać o cyberbezpieczeństwo we własnej firmie.


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia