Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Konferencja Naukowa: Wizje i realia społeczno-technologicznego postępu Polski z zakresu Sztucznej Inteligencji

Wydarzenie:
Konferencja Naukowa: Wizje i realia społeczno-technologicznego postępu Polski z zakresu Sztucznej Inteligencji
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
20.05.2024 (poniedziałek)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online
Adres:
On-line
Opis:

Polskie Centrum Sztucznej Inteligencji (PCSI) ma zaszczyt zaprosić do udziału w wyjątkowej konferencji poświęconej Sztucznej Inteligencji (SI, ang. AI). To wydarzenie stanowi niepowtarzalną okazję dla naukowców, badaczy i przedsiębiorców do zaprezentowania swoich najnowszych badań i projektów w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie sztucznej inteligencji.


Dowiedz się więcej na temat aktualnych trendów w branży

Dzięki udziałowi w konferencji masz szansę zapoznać się z najnowszymi trendami dotyczącymi AI i dowiedzieć się jak można lepiej korzystać z nowych możliwości jakie daje ta technologia.

Nasz cel to zebrać w jednym miejscu ludzi nauki, twórców technologii i praktyków, aby wspólnie dyskutować o przyszłości AI oraz jej zastosowaniach w różnych sektorach – od IT przez nauki konstrukcyjne po medyczne i biologiczne, ale Ci z Was, którzy w tym siedzą dobrze wiedzą z czym to się je. Chcemy stworzyć przestrzeń do wymiany pomysłów, prezentacji najnowszych badań i opracowań, oraz nawiązywania wartościowych kontaktów interdyscyplinarnych. Cenimy różnorodność podejść i perspektyw, dlatego zapraszamy do udziału osoby zajmujące się analizą społeczną zmian wywoływanych przez AI, projektantów systemów i algorytmów, specjalistów ds. machine learning, a także ekspertów z obszarów medycyny i biologii, których praca przyczynia się do rozwoju aplikacji wykorzystujących SI w tych dziedzinach.


Poszerz swoją wiedzę i sieć kontaktów

Naszym nadrzędnym celem jest zainicjowanie silnego impulsu, który pobudzi różnorodne środowiska i sektory gospodarki, opierając się na wartościach takich jak profesjonalizm, najwyższa jakość i dogłębna ekspertyza. Dążymy do konsolidacji oraz wsparcia środowiska naukowego i biznesowego, promując wymianę wiedzy i doświadczeń między uczestnikami.


Udział w konferencji pomoże Ci zwiększyć swoje kompetencje związane ze sztuczną inteligencją i poszerzyć sieć kontaktów w branży.

Jesteśmy przekonani, że zjednoczone środowiska naukowe, technologiczne oraz biznesowe mają potencjał, aby skutecznie konkurować na arenie międzynarodowej z czołowymi ośrodkami rozwijającymi sztuczną inteligencję. Nasza konferencja to platforma, która umożliwi prezentację innowacyjnych idei, nawiązanie wartościowych kontaktów i wyznaczenie nowych kierunków rozwoju.


Poznaj pasjonatów AI z różnych zakątków świata

Konferencja odbędzie się 20 maja w formule online, co pozwala na łatwy dostęp dla uczestników z całego świata. Każdy zakwalifikowany mówca ma szansę na przedstawienie swojej pracy szerokiej publiczności oraz na interakcję z innymi ekspertami w swojej dziedzinie.

W ramach każdej prezentacji uczestnik będzie miał 15 minut na przedstawienie swojego referatu. Po każdej prelekcji przewidziana jest krótka sesja pytań i odpowiedzi, w ramach której prelegent będzie mógł odpowiedzieć na pytania które zebrały najwięcej głosów.


Aby zapisać się na konferencję:

1. Wypełnij formularz w terminie do 5 maja

2. Nasza rada programowa zapozna się z treścią zgłoszeń uczestników.

3. Zostanie wyłoniona podstawowa lista osób, które będą w pierwszej kolejności zaproszone do wygłoszenia swojej prelekcji (decyduje kolejność zgłoszeń).

oraz lista rezerwowa. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane do 8 maja

4. Wyłonione osoby z podstawowej listy osób, aby wziąć udział powinny zrobić opłatę za udział w konferencji w nieprzekraczalnym terminie do 12. maja . Opłatę można uregulować przelewem/blikiem i wynosi ona 50 PLN dla studentów i doktorantów i 80 PLN dla pracowników naukowych i biznesu.

W przypadku braku uregulowania wspomnianej opłaty zapraszana jest kolejna osoba z listy rezerwowej

Koszt udziału w konferencji wynosi 50/80 PLN dla zakwalifikowanych mówców. Zachęcamy do zapisania się i dołączenia do nas w tej pionierskiej podróży po świecie sztucznej inteligencji, gdzie nauka spotyka się z praktyką, a innowacja staje się motorem zmian.


Nie czekaj, zapisz się już dziś i dołącz do nas w celu wspólnego rozwijania i kształtowania przyszłości branży SI w Polsce

Konferencja ta to doskonała okazja, aby przedstawić swoje prace szerokiemu gronu odbiorców, uzyskać cenne opinie i spostrzeżenia, a także zainspirować się osiągnięciami innych uczestników. Niezależnie od tego, czy Twoja praca koncentruje się na teoretycznych podstawach AI, jej praktycznych aplikacjach, czy też znajdujesz się na przecięciu tych obszarów, Twoje doświadczenie jest dla nas cenne.


Chcemy poznać Twoją perspektywę i dowiedzieć się w jakiej dziedzinie prowadzisz badania, jeśli chodzi o Sztuczną Inteligencję.


Zespół PCSI

[email protected]


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia