Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

KrakowJS Conf

krakowjs-conf
Wydarzenie:
KrakowJS Conf
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
25.09.2023 (poniedziałek) - 26.09.2023 (wtorek)
Godzina:
08:30
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hype Park
Adres:
Kamienna 12
Strona www:
Opis:

Zapraszamy na dwudniową konferencję poświęconą sztucznej inteligencji i jej zastosowaniom w programowaniu! Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Ci na poznanie najnowszych narzędzi i technologii, dzięki którym możesz programować szybciej i bardziej niezawodnie.


Podczas pierwszego dnia konferencji poznasz nowoczesne technologie webowe, które pomagają w szybkim tworzeniu aplikacji oraz w budowaniu stabilnych systemów. Drugi dzień to szansa na zgłębienie szerszej tematyki związanej z programowaniem i sztuczną inteligencją.


Nasi eksperci przedstawią Ci najnowsze trendy w dziedzinie sztucznej inteligencji oraz omówią, jakie narzędzia i technologie pomogą Ci w codziennej pracy. Będziesz miał również okazję porozmawiać z innymi specjalistami z branży i nawiązać cenne kontakty.


Przyjdź i zdobądź nową wiedzę, która pozwoli Ci na jeszcze skuteczniejszą pracę. To wydarzenie to doskonała okazja, by poznać specjalistów z branży sztucznej inteligencji, nawiązać nowe kontakty i zainspirować się do jeszcze lepszej pracy.


Konferencja odbędzie się na koniec września, a liczba miejsc jest ograniczona. Nie przegap okazji i zarejestruj się już dziś!


Więcej informacji: https://app.evenea.pl/event/494497-4/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia