en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń

Lubelskie Dni Informatyki 2021

lubelskie-dni-informatyki-2021
Wydarzenie:
Lubelskie Dni Informatyki 2021
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
29.05.2021 (sobota)
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Strona www:
Opis:

Lubelskie Dni Informatyki to największa bezpłatna konferencja informatyczna na Lubelszczyźnie. Organizowana jest przez grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków KUL działające przy wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Wydarzenie to skierowane jest do pracowników branży IT, środowisk akademickich oraz fascynatów nowych technologii.


Wydarzenie co roku gromadzi rzesze entuzjastów informatyki. Ostatnia edycja LDI liczyła ponad 1250 zarejestrowanych uczestników. Konferencja skierowana jest do wszystkich miłośników nowych technologii z zakresu IT żądnych wiedzy i posiadających chęć zdobycia nowych umiejętności. Wśród uczestników nie zabraknie zarówno studentów dopiero rozpoczynających przygodę z IT, jak i już doświadczonych specjalistów. Tegoroczna edycja będzie obfitować w ponad 31 godzin prelekcji i warsztatów prowadzonych na żywo. Dodatkowo podczas zdalnych targów pracy będziecie mieli możliwość spotkać się z najlepszymi firmami IT z Lubelszczyzny i nie tylko. 


Ścieżki tematyczne to nowość podczas XIII edycji LDI - dostosowując się specjalnie do Państwa oczekiwań oferujemy 5 głównych ścieżek tematycznych warsztatów.


Skupimy się na prężnie rozwijającej technologii Big Data. Dla osób chcących spróbować swoich sił w programowaniu przygotowaliśmy ścieżkę front-end’u oraz back-end’u, czyli coś dla każdego web developera. Ścieżka Quality Assurance dedykowana jest dla osób powiązanych z obszarem zapewnienia jakości i niezawodności oprogramowania. Rozwój technologii to nie tylko korzyści, ale także zagrożenia. Ścieżka bezpieczeństwa w IT, to między innymi zadania związane z ochroną systemów przed cyberprzestępcami. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji związanych tematycznie z warsztatami.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia