Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

meet.js Łódź #18

Wydarzenie:
meet.js Łódź #18
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
23.11.2016 (środa) - 23.11.2016 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Tektura Kawa & Bistro
Adres:
Tymienieckiego 3
Strona www:
Facebook:
Opis:
Meet.js Łódź zaprasza ponownie! Tym razem, mamy nadzieję, bez komplikacji :) Miejsce bez zmian - Tektura na Tymienieckiego 3, godzina bez zmian - 18:00, termin - środa, 23.11.
  • Dziedziczenie prototypowe a dziedziczenie klasowe Łukasz Piotr Łuczak
Porównanie dziedziczenia prototypowego i klasowego. Gdzie i jaką przewagę mają prototypy, jakie są silne strony takiego modelu dziedziczenia itp. // Przerwa na networking
  • Live coding: silnik do animacji z wykorzystaniem three.js w 40 minut. Michał Przybyś - Vistex Krok po kroku utworzymy bardzo prostą, ale funkcjonalną bibliotekę do animacji, podobną w działaniu do GreenSock. Wyniki jej działania obejrzymy m.in. na three.js.
Tym razem naszym partnerem po raz pierwszy będzie firma Vistex, mająca biuro w Łodzi i szukająca utalentowanych JS developerów :) Tradycyjnie do rozdania będziemy mieli licencję (lub może nawet dwie) na dowolny produkt od JetBrains a dla fanów oklejania laptopów będą również JetBrainsowe naklejki :) Przypominamy, że jak zwykle czekamy na wasze propozycje prezentacji (na https://github.com/meetjspl/lodz/issues). Na pewno macie o czym poopowiadać. Jeśli nie czujecie się na siłach na poprowadzenie pełnej (40 min) prezentacji, zgłoście się z Lightning Talk (10-15 min).

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia