Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Mentors 4 People - Jak rozpocząć i zbudować relacje peer mentoringową

Wydarzenie:
Mentors 4 People - Jak rozpocząć i zbudować relacje peer mentoringową
Typ wydarzenia:
Webinar
Kategoria:
Data:
29.04.2020 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Webinar
Adres:
On your computer
Facebook:
Opis:

Cześć,


pewnie znacie nasz flagowy program mentorski Tech Leaders Polska? Jeśli nie, to jedno zdanie o nim – to 4 miesięczny bezpłatny program dedykowany dla osób, które chcą się rozwijać w branży IT, myślą o założeniu własnej firmy, programują, chcą rozwinąć swoją firmę, poszukują własnej drogi zawodowej lub chcą się przebranżowić.


To właśnie dzięki niemu i współpracy naszych niesamowitych mentorów powstaje seria webinarów Mentors4people!


Pierwsze wydarzenie z serii już w najbliższą środę 29 kwietnia Bartłomiej Świstak Piotrowski rozpocznie webinarem „ Jak rozpocząć i zbudować relacje peer mentoringową”.


Kim jest Bartek zwany Świstakiem wśród przyjaciół?


Konsultant strategii w biznesie, który do tej pory pomógł już 500 firmom. Twórca EAR - Eksperymentalnej Agencji Reklamowej, FO - zespół game dev Flying Octopus, TEAM Kraków (klubu rozwojowo - networkingowego), Startupunity (projektu dla liderów społeczności startupowych), startupuj.pl (marki szkoleniowej) oraz Startupmind (spotkań kreatywnych dla startupów). Jeden z inicjatorów, założycieli i były lider KMS - Kraków Miastem Startupów. Mocno zaangażowany w Turkusowe Śniadania w Krakowie oraz Linkedin Local Kraków, Free Hugs Kraków i Centrum Obywatelskie (inkubator NGO).


Jeśli chcecie zobaczyć jak krok po kroku wygląda proces doboru mentora i mentee oraz następnie przykłady różnych relacji mentor-mentee, albo zadać kilka pytań Świstakowi, to nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu.


Link do wydarzenia podeślemy po weekendzie.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia