Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Mierzenie wartości

Wydarzenie:
Mierzenie wartości
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
02.04.2021 (piątek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Webinar
Adres:
On your computer
Prelegenci:
Opis:

Cześć,

zapraszamy na nasze kolejne wydarzenie, na którym z wielką przyjemnością ugościmy Magdalenę Firlit z tematem “Mierzenie wartości”!


Wstęp na spotkanie jest darmowy, a obecność na wcześniejszych naszych wydarzeniach nie jest wymagana. Pomiędzy kolejnymi wydarzeniami nie ma zależności, dlatego do społeczności Agile4U możecie dołączyć w dowolnym momencie.

---


Opis wydarzenia:

Większość organizacji nadal mierzy dostarczanie, tj. czas, ilość wyprodukowanych funkcjonalności, velocity. A co z wartością dla użytkownika i organizacji?


Na webinarze opowiem o sposobach mierzenia wartości produktów oraz zwinności organizacji. Rezultatem spotkania będą konkretne metryki i framework do zastosowania od razu w Waszej organizacji.


Prowadząca:

Magdalena | https://www.linkedin.com/in/magdalenafirlit/


Magdalena Firlit jest akredytowanym trenerem Scrum.org oraz konsultuje transformacje Agile w organizacjach. Ma ponad 21 lat doświadczenia zawodowego, a od 2009 roku jest związana mocno ze zwinnymi środowiskami, gdzie na różnych stanowiskach stosowała i wdrażała Scrum oraz Kanban.


Pracowała w międzynarodowych firmach IT, a obecnie od kilku lat prowadzi swoją działalność, współpracując z klientami z różnych krajów i branż. Poza konsultacjami, Magdalena uczy Product Ownerów, Scrum Masterów, Leaderów, poziom Zarządu i Dyrektorów. Występuje na konferencjach, meetupach oraz różnych innych wydarzeniach. Bywa również gościnnym wykładowcą i uczy Agile Leadershipu.


Więcej informacji o Magdalenie oraz wiele artykułów można przeczytać tutaj:

http://magdalenafirlit.com


Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia