Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Mobile Trends Conference 2022

mobile-trends-conference-2022
Wydarzenie:
Mobile Trends Conference 2022
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Tematyka:
Data:
17.03.2022 (czwartek) - 18.03.2022 (piątek)
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva
Adres:
Św. Wawrzyńca 12
Rejestracja:
Strona www:
Opis:

W Krakowie, już 17-18 marca 2022 roku odbędzie się największa konferencja w Polsce poświęcona technologiom mobilnym - Mobile Trends Conference! Będzie to już 11. edycja.


Wydarzeniu towarzyszy uroczysta Gala, podczas której nagrodzone zostaną najlepsze projekty i aplikacje minionego roku. Galę poprowadzi Jarosław Kuźniar.


Zgłoś projekt i wygraj Mobile Trends Awards 2021 - czekamy na zgłoszenia do 12. stycznia!


Mobile Trends Awards Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobile. Statuetki przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Jak co roku, konkurować będą podmioty o silnej pozycji na rynku. Każdy ma jednak szansę wygrać, gdyż projekty oceniane są za profesjonalizm, dostosowanie do potrzeb użytkowników, innowacyjność, a także rozpoznawalność. Jak zgłosić się do MTA? Zgłoszenia do nagród przyjmowane są do 12. stycznia 2022 roku poprzez formularz na stronie www.mobiletrendsawards.pl.


Może go wypełnić zleceniodawca lub realizator projektu. Nominacje zostaną ogłoszone najpóźniej do 15. lutego 2022 roku na tej samej stronie. Wszyscy nominowani zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w Gali MTA, na której wyłonieni zostaną najlepsi z najlepszych! Uroczysta Gala odbędzie się 17. marca 2022 roku o godzinie 19.00 w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva, w Krakowie przy ul. Świętego Wawrzyńca 12.


To ważne wydarzenie dla rynku IT będzie również transmitowane dla wszystkich na Facebooku oraz na YouTubie na profilach marki Mobile Trends. Udział z kolei w miejscu wydarzenia Gali MTA jest bezpłatny dla dwóch przedstawicieli z każdej nominowanej i wyróżnionej firmy, a zaproszenia zostaną wysłane na adresy mailowe podane w zgłoszeniu.


Tak unikalne wydarzenie potrzebuje odpowiedniego gospodarza. Osoby, która uświetni każdą chwilę i nada jej odpowiedni ton. Prowadzącego, który rozumie branżę i wie, jak zaprezentować laureatów i wyróżnionych. Gwiazdą wieczoru będzie Natalia Capelik-Muianga. Mieliśmy okazję poznać jej wspaniały głos w "Mam Talent", "The Voice of Poland", a także z wykonywania piosenki w czołówce programu "Big Brother".


Zgłoszenia do nagród MTA przyjmowane są w następujących kategoriach:

  • "Strona / portal / web"
  • "Aplikacja mobilna (całokształt)”
  • “Aplikacja mobilna (nowe funkcjonalności)”
  • “Aplikacja mobilna (nowy design / UX)"
  • "Promocja / reklama / marketing"
  • “Start-up mobilny"
  • "Inne"


Co również istotne, ostateczne kategorie zostaną ogłoszone na podstawie zgłoszeń, dlatego Kapituła Konkursowa czeka nawet na te najbardziej innowacyjne i nieszablonowe aplikacje. “Jeśli nie mieścisz się w żadnej kategorii, to stwórz swoją własną!” - z przekąsem powiada Kryzysowa Narzeczona, Monika Czaplicka. Zatem wygrać może każdy, kto spełni wymogi konkursowe i działał prężnie w 2021 roku! Dlaczego warto zgłosić się do Mobile Trends Awards? Statuetki MTA to uznane już trofeum polskiego rynku mobile. Wśród dotychczas nagrodzonych znalazły się m.in. takie aplikacje i projekty, jak InPost, Rossmann, Żabka, mBank, Hebe czy Radio 357. Motywacji do zgłoszenia może być wiele - od uhonorowania swojego wysiłku, po zaimponowanie konkurencji i bezwzględnie korzyści wizerunkowe. Niezależnie od tego, czy chcemy pochwalić się statuetką przed zespołem w pracy czy opublikować jej zdjęcie na naszych profilach społecznościowych, warto pokazać, jak nasze projekty czy aplikacje są ocenione przez ekspertów.


Do kogo powędrują nagrody w 2022?


Przekonamy się już wkrótce.


Mobile Trends Conference to coroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku. Jest to największa w Polsce cykliczna konferencja poświęcona nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, UX, UI, trendom oraz marketingowi w branży mobile.


Konferencja skierowana jest do branży mobile. W szczególności do działów marketingu, działów tworzenia, projektowania i promocji aplikacji. Dzięki zróżnicowanej tematyce prelekcji to wydarzenie przeznaczone dla doświadczonych specjalistów oraz entuzjastów mobile, którzy stawiają pierwsze kroki w branży. Wydarzenie jest dla wszystkich, którzy uwzględniają już mobile w swojej działalności oraz tych, którzy zamierzają to nadrobić jak najszybciej.


Więcej informacji wkrótce. 


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia