Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Mobile Trends Conference 2024

mobile-trends-conference-2024
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Tematyka:
Data:
21.03.2024 (czwartek) - 22.03.2024 (piątek)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Opis:

Mobile Trends Conference & Awards: Poznaj przyszłość technologii mobilnych


Już 21 i 22 marca w Krakowie odbędzie się najważniejsze wydarzenie roku w dziedzinie technologii mobilnych. Mobile Trends Conference od 12 lat łączy specjalistów i pasjonatów mobilności z całej Polski. To nie tylko konferencja. To także przestrzeń, gdzie spotkają się liderzy branży, aby dzielić się wiedzą, nawiązywać kontakty i odkrywać najnowsze trendy. To również wyjątkowa gala z prestiżowymi nagrodami Mobile Trends Awards, gdzie firmy walczą o branżowe wyróżnienia za osiągnięcia z minionego roku.


Już za kilka tygodni w krakowskim Multikinie!


Przygotuj się na ponad 300 uczestników czekają 3 sceny, 6 bloków tematycznych i blisko 50 prelekcji ekspertów z całego kraju. A to wszystko w kinowej sali! 


Na Mobile trends dowiemy się, jakie zmiany zaszły na rynku i w branży mobile w ciągu ostatniego roku i jakie możliwości otwierają przed nami nowe technologie. 


Prelegenci podzielą się swoją wiedzą, wynikami badań, doświadczeniami z minionych projektów i planami na kolejne. 


Poznasz konkretne wytyczne od ekspertów w tworzeniu i zarządzaniu aplikacjami. 


Dowiesz się, co pomoże zoptymalizować kanał mobile w promocji Twojego biznesu oraz jak wdrażać zmiany w produktach cyfrowych. 


Posłuchasz przykładów case studies sukcesu wdrożeń i rozwoju produktów, a także sprawdzisz czego unikać, żeby ominęły Cię problemy związane z kanałem mobile. 


Organizator nie zapomniał też o tematyce AI czy fintech, które to dziedziny obecnie rozwijają się bardzo dynamicznie. I to wszystko w ramach jednej konferencji!


Dla kogo jest Mobile Trends Conference & Awards?


Konferencja i prestiżowa gala skierowane są do szerokiego grona odbiorców, w tym:

 • Przedsiębiorców wykorzystujących i tworzących technologie mobilne,
 • Startupów szukających możliwości do dalszego rozwoju,
 • Osób zajmujących się projektowaniem aplikacji mobilnych,
 • Specjalistów z działów marketingu, sprzedaży, 
 • Ekspertów w zakresie AI oraz Fintech,
 • Projektantów i badaczy UX/UI,
 • Pasjonatów technologii mobilnych.

Należysz do którejś z grup? Koniecznie zarezerwuj swoje miejsce.


Kup bilet teraz, bo zostało ich coraz mniej!


Zostały już ostatnie bilety. Skorzystaj z okazji zanim znikną. Wejdź na stronę konferencji i kup bilet teraz: https://2024.mobiletrends.pl/.


Pogłębiaj swoją wiedzę w aż 6 obszarach tematycznych


Jako uczestnik pogłębisz swoją wiedzę dzięki prelekcjom z 6 obszarów tematycznych w ciągu dwóch dni: 

 • AI - zanurz się w fascynującym świecie sztucznej inteligencji, najnowszych trendów i innowacji, zrozum, jakie możliwości niesie za sobą rozwój i wdrożenie AI w swojej strategii biznesowej.
 • Management - zarządzanie to podstawowy element rozwoju każdej organizacji, poznaj najnowsze strategie, case studies oraz praktyczne wskazówki od doświadczonych liderów rynku.
 • UX Design - doskonały UX istnieje! Dowiedz się jak projektować interfejsy oraz interaktywne i satysfakcjonujące doświadczenia użytkownika, uzyskaj wgląd w metodyki projektowania i dobre praktyki, które zwiększą atrakcyjność Twoich aplikacji.
 • Fintech - porozmawiajmy o przyszłości finansów, innowacyjnych technologiach, nowoczesnych rozwiązaniach w płatnościch oraz trendach w dziedzinie finansów.
 • Marketing - odkryj tajniki skutecznego marketingu mobilnego, nowoczesne narzędzia oraz najlepsze praktyki w dziedzinie promocji, aby lepiej docierać do swojej grupy docelowej i wyróżnić się na rynku.
 • Commerce - poznaj skuteczne strategie sprzedaży online i offline, a także nowości w e-commerce, żeby utrzymać swoją konkurencyjność.


Ucz się od czołowych praktyków branżowych


Wśród prelegentów znajdziemy takie osoby jak Aleksandra Przegalińska, Paulina Walkowiak, Monika Mikowska, Artur Kurasiński, Maciej Kawecki, Bartek Sobczak, Bartek Pucek, Krzysztof Wojewodzic, Dominika Bucholc, Radek Drzewiecki, Lech Kaniuk, Paula Skrzypecka, Marcin Stopa i wielu innych ekspertów. To jak 6 konferencji w jednej!

 • Odkryj tajniki, mechanizmy i funkcjonowanie współczesnych algorytmów podczas prelekcji Macieja Kaweckiego z Instytutu Lema. 
 • Sprawdź, jak skutecznie wdrożyć sztuczną inteligencję z Jakubem Królem z Escola. 
 • Poznaj konkretne kroki do stworzenia skutecznej strategii AI dostosowanej do potrzeb Twojej firmy z Krzysztofem Wojewodzicem z Escola. 
 • Dowiedz się, czy według wyników neurobadań sztuczna inteligencja przekroczyła granice percepcji klientów podczas prelekcji Marcina Stopy i Gabi Lupy z Neuroinsight Lab by SeeWidely. 
 • Posłuchaj o wojnie sztucznej inteligencji według Artura Kurasińskiego. 
 • Poznaj strategie implementacji AI w nowoczesnym przedsiębiorstwie z Dominiką Bucholc. 
 • Odkryj co myśli Aleksandra Przegalińska (Harvard University) o nowych wymiarach współpracy z AI. 
 • Obejrzyj prelekcję Radka Drzewieckiego, by dowiedzieć się jaki powinien być skuteczny lider oraz wystąpienie Igora Farafonowa z Uxerii, aby sprawdzić jak będzie wyglądał UX w produktach AI. 
 • Posłuchaj też Adriana Gamonia o wykorzystaniu LinkedIna oraz Ani Ledwoń-Blachy o brand purpose marki i podejściu agile. 
 • Jan Biłyk (Laurens Coster) podpowie natomiast jak zatrudnić sobie armię stażystów dzięki AI.


A to nie wszystko. Cały program sprawdzisz na stronie wydarzenia. 


Networking i prestiżowa gala Mobile Trends Awards


Podczas przerw kawowych będzie można porozmawiać ze znanymi prelegentami oraz innymi uczestnikami wydarzenia. 


Dodatkowo czeka nas wręczenie najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży mobilnej, czyli Mobile Trends Awards. Gwiazdą wieczoru będzie Agata Buczkowska - laureatka wielu prestiżowych festiwali w Polsce oraz za granicą. Zwyciężczyni 2 edycji "Young Sing Star" oraz ćwierćfinalistka VII edycji “The Voice of Poland”. Galę poprowadzi znana marketerka, Dagmara Pakulska.


W tym roku nominowane są aż 72 projekty w 12 kategoriach. O nagrodę walczą m.in: VeloBank, Żabka, Modivo, LPP, Orlen czy Trans.eu. Resztę nominacji zobaczysz na stronie organizatora.


Laureatami nagród Mobile Trends Awards dotychczas zostali między innymi: mBank, Santander Bank Polska, Teatr Lalka, Good Lood, TVN, Knorr, Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Raiffeisen Polbank Grupa, Onet.pl, P4, Bank PeKaO, Cyfrowy Polsat i wiele innych.Organizator i partnerzy


Wydarzenie organizuje Escola, czyli spółka technologiczna tworząca aplikacje internetowe i mobilne. Firma poza podstawową działalnością jako software house dywersyfikuje biznes produktami własnymi, jak wellms, czyli rozwiązaniem edukacyjnym i kursowym.


Kto wspiera Mobile Trends? 


 • Partner strategiczny: Bank Pekao
 • Partner Srebrny: Deviniti
 • Partnerzy: Miquido, myVOD, Digital Care, iTaxi
 • Patroni medialni: WP.pl, Android, Bankujesz, Biznes2Biznes, Case study, CommerceTrends, Customer Experience Manager, Crossweb, Enjoy IT Magazine, E-commerce w praktyce, Ecomersy, eGospodarka, Focus on Business, FXMAG, Gazeta MSP, Grafmag, Marketer+, Mobirank, Poradnik Pracownika, Poradnik Przedsiębiorcy, Samodzielny Przedsiębiorca, Virtual IT
 • Community Partners: Akademia UX/UI, Business Accessibility Forum, Deva Group, dailyweb, Digital Master Institute, Innovations Hub Foundation, Internet Beta, IT Corner, Mega praca, SemKRK, SemWAW, Techies Space, SoDA, OMGKRK, Ecommerce Event, PLNOG, Sano, Fintech Poland, Sphere IT Conf.
Profile pracodawców

Podobne wydarzenia