Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Mobile Trends For Experts 2023

Wydarzenie:
Mobile Trends For Experts 2023
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
19.10.2023 (czwartek)
Godzina:
08:00
Język:
polski , angielski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
TBA
Opis:
19-20 października 2023 roku odbędzie się kolejne święto branży mobile. Cykliczna konferencja ponownie wraca pod nazwą Mobile Trends for Experts. Wydarzenie przyjmie formę stacjonarną w Warszawie oraz będzie transmitowane online.

Mobile Trends for Experts to konferencja dla specjalistów, którzy poszukują wiedzy na najwyższym poziomie. To 2 dni pełne wiedzy, 3 sceny, 6 bloków tematycznych oraz aż 50 prelekcji, które zainspirują do rozwoju na nowym poziomie. Znajdą się tutaj wystąpienia wyjątkowych ludzi, inspiracje ich działaniami oraz nadchodzące trendy.

Mobile Trends Conference to coroczne święto branży mobile, które nieprzerwanie odbywa się od 2012 roku. Jest to największa w Polsce cykliczna konferencja poświęcona nowym technologiom, projektowaniu aplikacji, designowi, UX, UI, trendom oraz marketingowi w branży mobile.

Konferencja skierowana jest do branży mobile. W szczególności do działów marketingu, działów tworzenia, projektowania i promocji aplikacji. Dzięki zróżnicowanej tematyce prelekcji to wydarzenie przeznaczone dla doświadczonych specjalistów oraz entuzjastów mobile, którzy stawiają pierwsze kroki w branży. Wydarzenie jest dla wszystkich, którzy uwzględniają już mobile w swojej działalności oraz tych, którzy zamierzają to nadrobić jak najszybciej.

Dla kogo jest Mobile Trends for Experts?

Znajdziemy tu całą gamę specjalistów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby juniorzy poszerzali swoje kompetencje i zakres wiedzy.

Dla bankowców!

Dzisiaj to smartfon pozwala zarządzać budżetem wykonywać przelewy, autoryzować transakcje czy obsługiwać rachunki firmowe. Rynek banków jest dość hermetyczny, więc każda dawka wiedzy jest tu na wagę złota! Ścieżka #mobilebanking powinna sprostać oczekiwaniom przedstawicieli sektora finansowego i mobilnych transakcji płatniczych!

Dla e-commerce!

Ścieżka #mobilecommerce ma być odpowiedzią na trudy prowadzenia sklepu internetowego w dobie ogromnej konkurencji, problemów logistyki i ograniczeń w dystrybucji. Pojawienie się dyrektywy Omnibus wskazuje, że sektor ten nie jest jeszcze całkowicie usankcjonowany oraz stabilny, więc specjalistom z tego obszaru przyda się każda dawka nowej wiedzy.

Dla designerów!

Szeroko pojmowane projektowanie zorientowane na użytkownika, któremu poświęcono ścieżkę #mobileuxdesign ma być odpowiedzią na zmieniające się wymagania biznesowe oraz pomóc w odkrywaniu nowych zagadnień do swoich projektów. User Experience nie jest tylko stworzeniem makiety czy zmiana koloru przycisków. UX to coś znacznie więcej a ta ścieżka powinna być dobrym źródłem inspiracji!

Dla marketerów!

Mobile to przede wszystkim smartfony. Mobiletrends.pl przywołuje dane raportu Hootsuite, które pokazują, że aż 66,6 proc. światowej populacji korzysta już dzisiaj z telefonu komórkowego. To niewyobrażalna pula potencjalnych odbiorców kanału marketingowego, który można wykorzystać do promocji swoich towarów czy usług, budowania wizerunku czy tworzeniu komunikacji. W ścieżce #mobilemarketing doświadczeni marketerzy podzielą się wiedzą o najefektywniejszych rozwiązaniach.

Dla Project Managerów!

Projekty, aplikacje, komunikacja biznesowa i współpraca z deweloperami to już nie domena największych znawców produktów oraz teamów, którzy je tworzą, ale każdego. Organizatorzy nie zapomnieli o Product Ownerach i Project Managerach, których reprezentację spotkamy na #mobilemanagement. Adwokaci projektu, znawcy procesu, przyjaciele deweloperów i najwięksi wrogowie marnowania czasu – musicie wstąpić na tę ścieżkę.

Dołącz do Ekspertów! Dołącz do Mobile Trends!

Więcej informacji: https://2023.mobiletrends.pl/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia