Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Mobile Trends for Experts

mobile-trends-for-experts
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
Tematyka:
Data:
25.10.2022 (wtorek) - 26.10.2022 (środa)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Warsaw Plaza Hotel
Adres:
ul. Łączyny 5
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Agenda:

Pojawi się wkrótce, ale już dzisiaj możesz nabyć bilet z kodem rabatowym! Wpisz CROSS10 otrzymasz 10 proc. zniżki na dowolny pakiet!

Opis:

25-26 października 2022 roku odbędzie się biznesowe święto pod znakiem “mobile”. Cykliczna konferencja wraca pod nazwą Mobile Trends for Experts. Wydarzenie będzie miało zarówno formę stacjonarną, jak i będzie transmitowane online. Event będzie podzielony nie tylko na dwa dni, ale na sześć specjalistycznych ścieżek tematycznych!


Największa, polska konferencja poświęcona mobilnym technologiom odbędzie się w stolicy naszego kraju. Zadaniem zaplanowanych prelekcji jest przekazanie praktycznej wiedzy z branży mobile oraz tej związanej z nowymi technologiami, trendami w marketingu, zarządzaniu projektami czy też wpływem technologii na społeczeństwo.


Uczestnicy będą mogli wziąć udział w sześciu wyselekcjonowanych ścieżkach tematycznych, które mają obfitować w merytorykę, inspirację i trendy!


Rynek stał się trudną układanką, a przewag konkurencyjnych jest niestety coraz mniej. Standardy narzucane obecnie przez system stanowią coraz trudniejszą barierę wejścia dla firm. Automatyzacja, sztuczna inteligencja, rozszerzone rzeczywistości, obsługa baz danych w chmurze i coraz doskonalsze aplikacje, które już dzisiaj chętnie zahaczają o technologie brzegowe - wszystko to stanowi jawne przykłady tego, że rynek obudowuje się nowymi elementami, z którymi trzeba się zapoznać, jeśli chcemy utrzymać się na powierzchni.


Taki ogrom informacji może przyprawiać Cię o ból głowy, ale spróbuj zaprzyjaźnić się z nowymi technologiami i strategiami, a klienci chętniej zaprzyjaźnią się z Tobą! Rzecz tyczy się także stanowisk oraz pracowników, którzy kształcąc się w wyspecjalizowanych dziedzinach, z łatwością zmierzą się z wyzwaniami dzisiejszego biznesu. - Ścieżki są odpowiedzią na potrzeby rynkowe oraz nieustający głód wiedzy wśród specjalistów. Mobile Trends for Experts ma pomóc tymże właśnie w nasyceniu się wiedzą oraz inspiracjami - mówi Wiktoria Grzanka, Event Manager w Mobile Trends Conference.- Jest to także świetna opcja dla generalistów, którzy dobiorą dla siebie interesujące ich aspekty i będą mogli wziąć udział w tym, co najbardziej ich interesuje - dodaje.


Jesienna edycja będzie podzielona na: 

 


  • MOBILE UX DESIGN,
  • MOBILE MANAGEMENT,
  • MOBILE MARKETING,
  • MOBILE COMMERCE,
  • MOBILE BANKING,
  • MOBILE INSPIRATIONS.


Ciekawe rozwiązanie dla specjalistów i pasjonatów, którzy nie chcą, nie są zainteresowani czy po prostu nie mają czasu na tematy niezwiązane z ich działalnością. Nie znaczy to jednak, że zapomniano o tych, którym dotychczasowa formuła się podobała. Ścieżka #mobileinspirations oraz możliwość przechodzenia między salami z pewnością rekompensują ten walor.


Dla kogo jest Mobile Trends for Experts?


Znajdziemy tu całą gamę specjalistów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby juniorzy poszerzali swoje kompetencje i zakres wiedzy, a tej w tym roku ma nie brakować!


Dla bankowców!


Mobile banking istnieje z nami już od ponad 20 lat. Jego początki sięgają OKO Banku z Finlandii, który już 26 lat temu prowadził komunikację usługową opartą na sms’ach wysyłanych do klientów. Trzy lata później, ten sam fiński bank udostępnił swoim klientom stronę internetową, działającą na protokołach WAP. Dzisiaj smartfon pozwala zarządzać budżetem wykonywać przelewy, autoryzować transakcje czy obsługiwać rachunki firmowe. Rynek banków jest dość hermetyczny, więc każda dawka wiedzy jest tu na wagę złota! Ścieżka #mobilebanking powinna sprostować oczekiwaniom przedstawicieli sektora finansowego i mobilnych transakcji płatniczych!


Dla handlowców!


Skoro już o finansach mowa, to coraz więcej w portfelu zauważają handlowcy internetowi, których pandemia wybiła do niewyobrażalnych wręcz rozmiarów. Ponoć rynek doświadczył w trakcie jej trwania wzrostów, z jakimi mógłby być kojarzony dopiero za pięć lat. Ma to jednak swoją cenę. Ścieżka #mobilecommerce ma być odpowiedzią na trudy prowadzenia sklepu internetowego w dobie ogromnej konkurencji, problemów logistyki i ograniczeń w dystrybucji. Pojawienie się dyrektywy Omnibus wskazuje, że sektor ten nie jest jeszcze całkowicie usankcjonowany oraz stabilny, więc specjalistom z tego obszaru przyda się każda dawka nowej wiedzy. 


Dla designerów!


Szeroko pojmowane projektowanie zorientowane na użytkownika, któremu poświęcono ścieżkę #mobileuxdesign ma być odpowiedzią na zmieniające się wymagania biznesowe oraz pomóc designerom w odkrywaniu nowych zagadnień do swoich projektów. User Experience nie jest tylko stworzeniem makiety czy zmianą koloru przycisków. UX to coś znacznie więcej! Fakt ten rozumiany jest przez coraz więcej liderów i liderek biznesu, ale niekoniecznie mogą mieć oni sposobność obcowania z tą tematyką, wobec czego ta ścieżka powinna być dobrym początkiem także dla nich!


Dla marketerów!


Mobile to przede wszystkim smartfony. Mobiletrends.pl przywołuje dane raportu Hootsuite, które pokazują, że aż 66,6 proc. światowej populacji korzysta już dzisiaj z telefonu komórkowego. To niewyobrażalna pula potencjalnych odbiorców kanału marketingowego, który można wykorzystać do promocji swoich towarów czy usług, budowania wizerunku czy tworzeniu komunikacji. W ścieżce #mobilemarketing doświadczeni marketerzy z chęcią podzielą się wiedzą o najefektywniejszych rozwiązaniach. W końcu to właśnie oni znają najświeższe trendy na rynku i wiedzą co w trawie piszczy.


Dla Project Managerów!


No dobrze, ale jak i kto to wszystko ogarnia? Projekty, aplikacje, komunikacja biznesowa i współpraca z deweloperami to wszak domena największych znawców produktów oraz teamów, którzy je tworzą. Na szczęście organizatorzy nie zapomnieli o Product Ownerach i Project Managerach, których reprezentację spotkamy na #mobilemanagement. Adwokaci projektu, znawcy procesu, przyjaciele deweloperów i najwięksi wrogowie marnowania czasu - jeśli te przymioty opisują Ciebie to możesz wstąpić na tę organizacyjną ścieżkę.Dołącz do Ekspertów! Dołącz do Mobile Trends! Ty też możesz spróbować swoich sił w roli prelegenta! Zgłoszenia przyjmowane są do 13 sierpnia na stronie: https://2022.mobiletrends.pl/cfp


Do zobaczenia, 25 i 26 października w Warsaw Plaza Hotel w Warszawie!


Z kodem rabatowym CROSS10 otrzymasz 10 proc. zniżki na dowolny pakiet!


Więcej na: 2022.mobiletrends.pl 

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia