Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Model SCARF spotyka Agile - praktyka pracy ze zmianą i relacjami w organizacji

model-scarf-spotyka-agile-praktyka-pracy-ze-zmiana-i-relacjami-w-organizacji
Wydarzenie:
Model SCARF spotyka Agile - praktyka pracy ze zmianą i relacjami w organizacji
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
04.12.2023 (poniedziałek)
Godzina:
17:45
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Rockwool Global Business Service Center
Adres:
Wierzbięcice 1
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Cześć,

zapraszamy na grudniowe spotkanie Agile Poznań., które poprowadzi dla nas Agata Kabat, członkini społeczności, którą możecie już znać z wcześniejszych wystąpień.

Zapraszamy!


Model SCARF to framework opracowany przez Davida Rocka, badacza-neurobiologa zajmującego się nauką o mózgu i interakcjach społecznych. Skrót "SCARF" odnosi się do pięciu kluczowych czynników, które wpływają na doświadczenia jednostek w kontekście organizacyjnym. Są to Status (S), Pewność (C - Certainty), Autonomia (A), Przynależność (R - Relatedness) oraz Uczciwość (F - Fairness). W połączeniu z podstawową wiedzą dotyczącą działania ludzkiego mózgu w kontekście zmiany i współpracy np. zespołowej, model ten może stać się pomocnym narzędziem dla Scrum Masterów, Agile Coachów, profesjonalnych Coachów oraz Liderów w pracy z nieznanymi i niepewnymi przedsięwzięciami, działaniami poza kontrolą/wpływem czy ogólnym brakiem transparentności w otoczeniu.Na spotkaniu połączę część teoretyczną z warsztatami - wspólnie wypracujemy mapę rozwiązań inspirowanych modelem SCARF w kontekście różnych sytuacji, z którymi możemy mierzyć się w naszej pracy. Podzielę się również własnymi doświadczeniami pracy coachingowej z wykorzystaniem tego modelu oraz łączeniem go z innymi konceptami (np. fixed/growth mindsets).


BIO:

Agata Kabat - od 7 lat związana z przeprowadzaniem projektów, tworzeniem produktów oraz usług, a także ulepszaniem procesów w sektorach BPO/SSC, consulting, fintech oraz IT. Pracowała w roli Project Managerki, Team Liderki, Scrum Masterki, a aktualnie pełni rolę Agile Coachki. Posiada doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi organizacjami zwinnymi, jak również przechodzącymi transformację w tym kierunku. Dodatkowo, jako coachka biznesowa w trakcie akredytacji ICF, specjalizuje się w pracy coachingowej z liderami, middle managementem oraz zespołami używając m.in. techniki Brain-Based Coaching. W wolnych chwilach tańczy lindy hop, praktykuje jogę albo uważnie spaceruje po lesie.Więcej informacji: https://www.meetup.com/Agile-Poznan/events/297597941/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia