Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Najciekawsze modele psychologiczne w pracy zwinnej

Wydarzenie:
Najciekawsze modele psychologiczne w pracy zwinnej
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
08.06.2020 (poniedziałek)
Godzina:
15:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Prelegenci:
Opis:

Cześć,


serdecznie zapraszamy Was na nasze kolejne wydarzenie online! Tym razem zobaczymy się 8 czerwca o 15:00 z Kate Hobler (Terlecką), by porozmawiać o najciekawszych modelach psychologicznych w pracy zwinnej :)


Wstęp na spotkanie jest darmowy, a obecność na wcześniejszych naszych wydarzeniach nie jest wymagana. Pomiędzy kolejnymi warsztatami nie ma zależności, dlatego do społeczności Agile4U możecie dołączyć w dowolnym momencie.


Opis wydarzenia:

W pracy z zespołami rzadko zdarzają się sytuacje powtarzalne. Nie wydaje wam się, że jest to ciągła improwizacja? I rzeczywiście często tak jest. Ale kilku psychologów i socjologów podjęło się opisania tych sytuacji w modelach - jak zauważycie, są ze sobą kompatybilne. Przedstawię te najciekawsze i najbardziej przydatne.


Dowiecie się między innymi:

- Dlaczego Scrum Master powinien umieć wydawać polecenia

- Dlaczego zespoły po kilku sprintach przestają robić porządne Retro?

- Co to jest władza referencyjna?

- Dlaczego nie warto krzyczeć na kogoś przez więcej niż 14 sekund


Zapraszamy na odkrywanie Modelu Braci Dreyfus, 5 form władzy, Procesu Odpowiedzialności Chrisa Avery oraz Situational Leadership II.


Prelegentka:

Kate Hobler (Terlecka)


Mentorka o niezwykłej charyzmie. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org już od dziesięciu lat. Założycielka i prezeska Brass Willow - firmy z dekadą doświadczeń na rynku.


Wyzwania? Woda na jej młyn! Brała udział w niejednej transformacji. Ze względu na doświadczenie w pracy z zespołami i biznesem często przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Niezwykle cierpliwa i zdeterminowana. Chce zmienić sposób w jaki tworzy się oprogramowanie w Polsce. Uczy wszystkiego co może pomóc organizacji zdobyć przewagę nad konkurencją na wszystkich poziomach: agile, Scruma, kanbana, przywództwa, dobrego zarządzania ludźmi i produktami czy pracy z zespołami. Miała okazję pracować z wieloma zespołami o różnym poziomie rozproszenia - od pojedynczych satelitów do rozproszenia ekstremalnego. Sama również pracowała w zespole rozproszonym. Bycie trenerem i konsultantem nie daje możliwości pracy stacjonarnej.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia