Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

[online] Zwinne Książki #47 Odwaga w Przywództwie - Brene Brown.

online-zwinne-ksiazki-47-odwaga-w-przywodztwie-brene-brown
Wydarzenie:
[online] Zwinne Książki #47 Odwaga w Przywództwie - Brene Brown.
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.06.2024 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online
Adres:
On-line
Opis:

Zapraszam na czterdzieste siódme spotkanie Zwinnych książek! Tym razem pochylimy się nad książką Brene Brown "Odwaga w przywództwie"

Po co nam ta cała odwaga w organizacji? Czym ona w ogóle jest?


O meetupie:

Zwinne książki to społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością którą dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybyś sam przeczytał omawiana książkę.


O książce:

Co robić, aby kształtować odważniejszych, śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jak budować środowiska pracy, które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. Autorka pięciu bestsellerów "New York Timesa", od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. W niniejszej książce udziela odpowiedzi na powyższe pytania, powołując się na wyniki swoich badań, a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.


O prezentującym:

Andrzej Woroszyło. Praktyk - 30 lat doświadczenia w różnych rolach i różnych branżach. Absolwent Politechniki Łódzkiej (informatyka) i Uniwersytetu Łódzkiego (zarządzanie - studia EMBA).

Wspiera organizacje w ROZWOJU poprzez transformacje i adaptacje. Zawodowy „Łącznik” (łączenie różnych OBSZARÓW i PERSPEKTYW), „Sklejacz” (sklejanie ZESPOŁÓW), „Wspieracz” (wspieranie LUDZI), „Ułatwiacz” (ułatwianie DZIAŁAŃ). Jednym słowem „Organizacyjny Ogrodnik” – (współ)tworzy środowiska do skutecznego, efektywnego i wartościowego działania organizacji/obszarów/zespołów/ludzi.

Zwolennik podejścia humanistycznego w zarządzaniu. Nastawiony na „Leadership By Values” bardziej niż na „Management By Objectives”. Fan „zarządzania celami” i 3-ech powiązanych pytań „Why? How? What?”. Przeciwnik „zarządzania ludźmi” (tu wspieramy, a nie zarządzamy; „ludzie to nie zasoby”).

Dodatkowo od 2018 roku lider i członek nieformalnej grupy Turkusowych Aktywistów w Łodzi (grupa osób wspierająca organizację Turkusowych Śniadań w Łodzi – „Turkus Realny”, „odczarowywanie” Turkusu).

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/andrzej-woroszylo-92199a/.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia