en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Panel dyskusyjny pt. Zuchwały E-commerce | Commerce Space Online N°4

Organizowane
przez firmę IT
Wydarzenie:
Panel dyskusyjny pt. Zuchwały E-commerce | Commerce Space Online N°4
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
26.05.2021 (środa)
Godzina:
11:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Facebook:
Organizator:
Strix
Opis:

Rok 2020 bez dwóch zdań był przełomowy w świecie e-commerce. Pojawiły się nowe zjawiska , zmieniły się nawyki zakupowe konsumentów oraz sposób korzystania z niektórych dóbr i usług.


Co czeka branżę e-commerce w najbliższym czasie? Na jakie trendy warto zwrócić uwagę? Jak pandemia wpłynęła na rynek e-commerce?


O przewidywaniach na najbliższe miesiące i trendach takich jak: zero click commerce, ultra szybkie dostawy, marketplace i live commerce porozmawiamy z ekspertkami i ekspertami już 26 maja podczas panelu pt. Zuchwały E-commerce.


Rejestracja: http://bit.ly/CS4-rejestracja


Weź udział, jeśli:

  • Interesują cię takie tematy jak: zero click commerce, ultra szybkie dostawy, marketplace i live commerce
  • Zachodzisz w głowę, co czeka branżę e-commerce w najbliższym czasie
  • Zastanawiasz się, w jakie innowacyjne pomysły warto inwestować, by rozwijać swój biznes


Gośćmi panelu będą:


Dorota Bachman - Ekspert rynku e-commerce i rozwoju biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych branżach. Członek Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, propagatorka i promotorka innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań w biznesie, które poprawiają znacząco efektywność procesową i wydajność operacyjną firm. Posiada tytuł doktora z zakresu nauk zarządzania – specjalizacja zarządzanie procesowe. Odpowiedzialna za obszary związane z e-commerce, rozwojem biznesu, sprzedażą oraz marketingiem. Pracowała w Agora SA, EMPIK, PWN jako członek zarządów i rad nadzorczych oraz jako doradca i pełnomocnik wielu przedsiębiorstw.


Jarosław Walczuk - Strateg e-commerce, Project Manager w Strix. Pracował z najbardziej znanymi frameworkami e-commerce, CRM, platformami portalowymi zintegrowanymi z SAP i starszymi systemami. Posiada 20 lat doświadczenia zawodowego.

Panel poprowadzi:


Katarzyna Łazarska - IT Project Manager w Strix z Certyfikatem Magento Solution Specialist. Odpowiedzialna za planowanie strategii, wdrażanie i prowadzenie projektów e-commerce dla klientów z Polski i całego świata. Prowadzi cykliczne wykłady na WSEI w Krakowie. Praca z nowymi technologiami i e-commerce jest jej pasją. Po godzinach stawia pierwsze kroki w inwestowaniu na giełdzie.


Zapraszamy!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia