Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Panelownia #3: Marketing Automation

Wydarzenie:
Panelownia #3: Marketing Automation
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Data:
12.12.2017 (wtorek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Pauza in Garden
Adres:
Rajska 12
Opis:

Świąteczny szał przed nami, choć gdzieniegdzie już widać nieśmiało wychylające się zza rogu świecące choinki. A pod nimi prezenty, które trzeba kupić. Elfy uwijają się jak w ukropie! Kto to znajdzie, kto zamówi, a kto wyśle świąteczne życzenia do klientów? Tyle pracy, tyle zadań! A przecież nikt nie może poczuć się zawiedziony - to w końcu święta, na które czeka się cały rok. Ale elfy też muszą czasem spać :) Dlatego Marketing Automation przychodzi z pomocą!

Na najbliższej Panelowni porozmawiamy więc o automatyzacji marketingu i jego narzędziach, które wyręczą Was w natłoku obowiązków i pozwolą na chwilę spokoju (nie tylko w okresie świąt).


PRELEGENCI

Nasze grudniowe spotkanie będzie podzielone na dwie części. W pierwszej Yuri Khachatryan wprowadzi do tematyki Marketing Automation, a w kolejnej (podzielonej na dwa etapy) Tomasz Świątek i Hubert Olszowski rozbiorą MA na czynniki pierwsze, zdiagnozują problemy, zidentyfikują potrzeby i przedstawią przykłady wdrażanych rozwiązań. Szczegółowa agenda wkrótce.


Uwaga, uwaga - liczba miejsc jest ograniczona! Na wydarzenie obowiązywać będą zapisy poprzez formularz, który udostępnimy w kolejnych dniach na stronie wydarzenia. Bądźcie czujni! :)


GDZIE: Pauza in Garden, ul. Rajska 12, Kraków

KIEDY: 12 grudnia, 19:00

WSTĘP: darmowy, obowiązują zapisy


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia