Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

PHPers styczeń’14 Warszawa

Wydarzenie:
PHPers styczeń'14 Warszawa
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
29.01.2014 (środa)
Godzina:
18:00
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
PanstwoMiasto
Adres:
ul. Andersa 29
Strona www:
Opis:
PHPers zaprasza do Stolicy na spotkanie developerów i architektów PHP! PHPers poświęcone jest przede wszystkim dobrym praktykom wykorzystania PHP oraz pokrewnym zagadnieniom, związanym oczywiście z programowaniem. Agenda spotkania:
  • Sebastian Grodzicki, Optymalizacja statycznych plików
Jaka jest różnica pomiędzy kompresją stratną, a bezstratną? Jakie algorytmy kompresji są najlepsze i które warto stosować? Czym jest WebP i które przeglądarki wspierają ten format? O ile szybciej może się wczytywać moja strona? Na te pytania, Sebastian postara się odpowiedzieć podczas swojej prezentacji.
  • Leszek Krupiński, Continuous Integration i PHP
Continuous Integration to popularna metodyka rozwoju oprogramowania. Jej założeniem jest spójność kodu aplikacji w każdym momencie jej rozwoju. Jak to osiągnąć w PHP? Z jakich narzędzi można skorzystać? Jakie wskaźniki można testować? Jak stosowanie narzędzi CI pomaga dbać o jakość kodu? Leszek będzie pod ostrzałem pytań :)
  • Mariusz Gil, Deployment aplikacji PHP
Każdy korzysta z jakiegoś mechanizmu lub strategii wydawania kodu na serwer produkcyjny. W trakcie prezentacji przedstawione zostaną różne koncepcje deploymentu aplikacji oraz możliwości, jakie się dzięki temu otwierają. Od pojedynczego serwera do całego klastra. Poruszony zostanie także temat releasów, choćby o obsłudze cache'owanych plików statycznych.

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia