Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Po co jest Scrum Master?

Wydarzenie:
Po co jest Scrum Master?
Typ wydarzenia:
Webinar
Kategoria:
Tematyka:
Data:
30.06.2020 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Webinar
Adres:
On your computer
Opis:

Cześć,


serdecznie zapraszamy Was na nasze kolejne wydarzenie online! Tym razem zobaczymy się 30 czerwca o 18:00 w formule webinarowej, by od Andrzeja Zińczuka i Adama Michalczyka z Agile Rebels dowiedzieć się, "Po co jest Scrum Master?"


Wstęp na spotkanie jest darmowy, a obecność na wcześniejszych naszych wydarzeniach nie jest wymagana. Pomiędzy kolejnymi wydarzeniami nie ma zależności, dlatego do społeczności Agile4U możecie dołączyć w dowolnym momencie.


Opis wydarzenia:


Wielką zagadką świata software pozostaje - co robi Scrum Master, kiedy inni wykonują prawdziwą pracę? W praktyce organizacji, które odwiedzamy ten temat się pojawia, polaryzując członków zespołów. Adam i Andrzej odpowiedzą na to i na kilka innych pytań.


Prowadzący:


Andrzej Zińczuk - Jest entuzjastą i gorącym zwolennikiem wykorzystywania metodyk zwinnych przy prowadzeniu projektów, szczególnie IT. Zajmował się wytwarzaniem i rozwijaniem systemów w branży telekomunikacyjnej. W swojej karierze pełnił role związane zarówno z procesem wytwarzania oprogramowania (deweloper i architekt) jak i prowadził i zarządzał rozwojem produktów (project manager i product owner). Jego przygoda z agile rozpoczęła się w 2010 roku, podczas poszukiwań bardziej efektywnych sposobów realizacji projektów dla swoich Klientów. Od tamtej pory zawodowo zajmuje się usprawnianiem pracy zespołów deweloperskich. W latach[masked] opracowywał i współprowadził transformację do zwinności w PayU. Pomagał w adaptacji struktur organizacyjnych do wspierania nowych strategii i kierunków działań firmy. Od 2015 roku, członek grupy Agile Rebels. Odpowiedzialny za proces zmian do zwinności w firmach takich jak: Vivid Games, Pentacomp S.A., Sygnity, Link4, Rydoo. Od 2017 Professional Scrum Trainer organizacji Scrum.org.

Więcej informacji na stronie https://agilerebels.org/andrzej-zinczuk/ oraz https://andrzejzinczuk.com.

Informacje o akredytacji Scrum.org na stronie https://www.scrum.org/andrzej-zinczuk


Adam Michalczyk - Jego pasją jest niezaprzeczalnie rozwój przywództwa w strukturach samoorganizujących się. Można sądzić że to się wyklucza, jednak Adam głęboko wierzy, że przywództwo jest esencją samoorganizacji. Powtarza często, że jego osobistym celem jest rozwijanie ludzi dookoła in osiąganie sukcesów, mając z tego wiele frajdy. W latach 2008- 2016 pracował w największej firmie e-commerce w Polsce - Allegro. Zaczynał jako Programista i Administrator Systemów, następnie manager. Pełnił też rolę Scrum Mastera/Managera, Product Ownera, Executive Coacha, i co dla niego najważniejsze szefem dla 20 Scrum Masterów w organizacji. Od 2016 członek grupy Agile Rebels. Odpowiedzialny za proces zmian do zwinności w firmach takich jak: Vivid Games, Pracuj.pl, Link4, Rydoo, StepStone. Od 2017 Professional Scrum Trainer organizacji Scrum.org.

Więcej informacji na stronie https://agilerebels.org/adam-michalczyk/ oraz https://adammichalczyk.pl.

Informacje o akredytacji Scrum.org na stronie https://www.scrum.org/user/211924


Uczestnicy (1):

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia