Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Procesy Grupowe: od przeciwzależności do samoorganizacji

Wydarzenie:
Procesy Grupowe: od przeciwzależności do samoorganizacji
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
10.11.2023 (piątek)
Godzina:
17:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Sollers Consulting Sp. z o.o - Lublin
Adres:
Spokojna 2
Opis:

Opis

„Procesy Grupowe: od przeciwzależności do samoorganizacji” to spotkanie, które ma na celu pogłębienie wiedzy na temat procesów zachodzących w zespołach oraz omówienie dlaczego model Tuckmana nie zawsze jest najlepszym narzędziem do zrozumienia i zarządzania tymi procesami. Ponadto, podczas spotkania, omówimy wpływ procesów grupowych na zdolność zespołów do samoorganizacji.

Spotkanie dedykowane jest osobom, które pracują w zespołach, zarządzają grupami, lub są zainteresowane doskonaleniem swojej wiedzy na temat procesów grupowych.


Bio

Michał Idzikowski - Scrum Master oraz Agile Coach od 2016 roku wspierający zespoły oraz organizacje na ich drodze ku większej efektywności. Doświadczony trener, certyfikowany coach indywidualny, grupowy oraz zespołowy. Swoje doświadczenie budował w zagranicznych organizacjach pracując z ponad dwudziestoma zespołami wytwarzającymi zróżnicowane produkty. W codziennej pracy koncentruje się na budowaniu przejrzystości, odpowiedzialności i kultury otwartego feedbacku. Skupiony na ciągłym rozwoju swoich kompetencji jak i kompetencji ludzi z którymi pracuje. Jego super mocą jest szybkie budowanie zaufania co pozwala na efektywne budowanie środowiska współpracy.


Gorące podziękowania dla Sollers za goszczenie wydarzenia oraz przekąski, kawę i herbatę :)Profile pracodawców

Podobne wydarzenia