Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Proggy-Buggy Contest / Wroclaw

proggy-buggy-contest-wroclaw
Wydarzenie:
Proggy-Buggy Contest / Wroclaw
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Java , PHP , .NET
Data:
09.12.2023 (sobota)
Godzina:
11:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Biuro DataArt Wrocław
Adres:
plac Grunwaldzki 23
Strona www:
Agenda:

10:30 Drzwi otwarte

10:45 Przywitanie i przedstawienie zasad konkursu

11:00 Start Konkursu

11:45 Pizza & chat

12:30 Zakończenie

Opis:

DataArt zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Programowania Proggy-Buggy Contest, który odbędzie się w sobotę, 9 grudnia 2023. Startujemy o godzinie 11:00 w naszym biurze przy placu Grunwaldzkim 23 (poziom 6).

Chcesz dołączyć do konkursu w naszym biurze? Zajmij miejsce (mamy ich tylko 20!) klikając 'Zapisz się!', a następnie zarejestruj się na stronie konkursu - https://proggy-buggy.com/

Do wzięcia udziału w konkursie wystarczy jedynie laptop i dobry humor.

Serdecznie zapraszamy studentów, developerów, testerów i wszystkich, którzy wiedzą, jak pisać programy, czym są "aplikacje konsolowe" i "standardowe strumienie input-output" i lubią rozwiązywać problemy.


Na czym polega konkurs i jak przebiega?

Uczestnicy mają za zadanie rozwiązać 13 algorytmicznych problemów w 42 minutyRozwiązaniem każdego zadania jest aplikacja konsolowa, której tekst źródłowy musi być wysłany na konkursowy serwer, wybierając język programowania z listy (C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python, Ruby, PHP, JavaScript). Zwycięzcą zostaje osoba z największą ilością prawidłowych rozwiązań w limicie czasu.


SZCZEGÓŁY

Kiedy: 9 grudnia 2023, godz. 11:00

Gdzie: Biuro DataArt Wrocław, Grunwald Center - 6 piętro, pl. Grunwaldzki 23

Rejestracja >> *Zapisz się na stronie evenea, jeżeli dołączysz do nas stacjonarnie, pamiętaj jednak, że niezależnie czy wybierzesz formę online czy offline, MUSISZ zarejestrować się na stronie konkursu - https://proggy-buggy.com/


Rejestracja >> https://proggy-buggy.com/


O DataArt

DataArt zajmuje się inżynierią oprogramowania na skalę globalną. Od 26 lat zespoły składające się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów tworzą rozwiązania technologiczne, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zdobywać nowe rynki. Najważniejszą wartością w DataArt są ludzie. Tę zasadę stosujemy odpowiadając na potrzeby klientów, niezależnie od skali ich biznesu i stosowanych technologii. Dostosowujemy się do kierunku rozwoju naszych partnerów biznesowych i ewoluujemy wraz z nimi. W DataArt łączymy doskonałość techniczną z wartościami, które kształtują nasz model biznesowy: ciekawością, otwartością, zaufaniem, szczerością i intuicją. Takie podejście pozwala nam dostarczać wartościowe rozwiązania wysokiej jakości i budować partnerskie relacje, na których nasi klienci mogą polegać.

https://www.dataart.team/plWięcej informacji: https://www.meetup.com/DataArt-Wroclaw-IT-talk/events/297536596/

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia