Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Proggy-Buggy Towel Contest / Wrocław

proggy-buggy-towel-contest-wroclaw
Wydarzenie:
Proggy-Buggy Towel Contest / Wrocław
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Java , PHP , .NET
Data:
25.05.2024 (sobota)
Godzina:
12:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online
Adres:
On-line
Agenda:

11:30 Drzwi otwarte

11:45 Przywitanie i przedstawienie zasad konkursu

12:00 Start Konkursu

12:45 Pizza & rozmowy

13:30 Zakończenie

Opis:

DataArt zaprasza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Programowania Proggy-Buggy Towel Contest, który odbędzie się w sobotę, 25 maja 2024. Startujemy o godzinie 12:00. Mamy dwie opcje do wyboru: udział online (z jakiekolwiek miejsca) lub z biura DataArt we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 23, Wrocław, VI piętro).


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

1. Każdy uczestnik musi zarejestrować się najpierw na stronie.

2. Chcesz dołączyć do konkursu w naszym biurze? Zajmij miejsce (mamy ich tylko 12!) klikając 'Chcę dołączyć offline!' w tym formularzu.

3. Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy zabrać ze sobą laptop.

Serdecznie zapraszamy studentów, developerów, testerów i wszystkich, którzy wiedzą, jak pisać programy, czym są "aplikacje konsolowe" i "standardowe strumienie input-output" i lubią rozwiązywać problemy.


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Na czym polega konkurs i jak przebiega?

Uczestnicy mają za zadanie rozwiązać 13 algorytmicznych problemów w 42 minuty. Rozwiązaniem każdego zadania jest aplikacja konsolowa, której tekst źródłowy musi być wysłany na konkursowy serwer, wybierając język programowania z listy (C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python, Ruby, PHP, JavaScript). Zwycięzcą zostaje osoba z największą ilością prawidłowych rozwiązań w limicie czasu.

W tej edycji przyjmujemy tylko indywidualne zgłoszenia.

Kiedy: 25 maja 2024, godz. 12:00

Gdzie: Biuro DataArt Wrocław (Grunwald Center, pl. Grunwaldzki 23, VI piętro)

Rejestracja >> ***Zapisz się na stronie evenea, jeżeli dołączysz do nas stacjonarnie, pamiętaj jednak, że niezależnie czy wybierzesz formę online czy offline, MUSISZ zarejestrować się na stronie konkursu.


*Nasze biuro mieści się na 6 piętrze w budynku Grunwald Center przy Placu Grunwaldzkim 23. W soboty wejście do budynku od ulicy Norwida, przy tylnym wejściu do Kawiarni Starbucks.


O DataArt

DataArt zajmuje się inżynierią oprogramowania na skalę globalną. Od 26 lat zespoły składające się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów tworzą rozwiązania technologiczne, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zdobywać nowe rynki. Najważniejszą wartością w DataArt są ludzie. Tę zasadę stosujemy odpowiadając na potrzeby klientów, niezależnie od skali ich biznesu i stosowanych technologii. Dostosowujemy się do kierunku rozwoju naszych partnerów biznesowych i ewoluujemy wraz z nimi. W DataArt łączymy doskonałość techniczną z wartościami, które kształtują nasz model biznesowy: ciekawością, otwartością, zaufaniem, szczerością i intuicją. Takie podejście pozwala nam dostarczać wartościowe rozwiązania wysokiej jakości i budować partnerskie relacje, na których nasi klienci mogą polegać.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia