Crossweb
<< Wróć do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

PyCon PL 2017

Wydarzenie:
PyCon PL 2017
Typ wydarzenia:
Konferencja
Tematyka:
Data:
17.08.2017 (czwartek) - 20.08.2017 (niedziela)
Godzina:
12:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel Ossa Congress&Spa
Adres:
Ossa 1
Strona www:
Opis:
W tym roku kolejny raz odbędzie się konferencja PyCon PL. Jest to już dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji, przyciągającej od wielu lat wszelkiej maści entuzjastów języka Python zarówno w naszym kraju, a z każdym rokiem coraz większą liczbę gości z różnych zakątków świata. I tak jak w ubiegłych latach konferencja jest skierowana do wszystkich zainteresowanych nowinkami ze świata Pythona, a także zdobyciem nowej wiedzy i dyskusjami o Pythonie w miłym gronie.

Miejscem tegorocznej edycji jest Hotel Ossa Congress & Spa. Uczestnicy z ostatnich lat świetnie znają to miejsce i poczują się jak w domu, a nowe osoby nie będą zawiedzione standardem jakim odznacza się te miejsce. To wszystko sprawi że uczestnicy będą mogli w spokoju korzystać z tego co organizatorzy przygotowali dla nich w tym roku.

Niecierpliwych i nie mogących się doczekać kolejnego PyCona ucieszy wiadomość, że tegoroczna edycja odbędzie się trochę wcześniej niż zwykle. I tak organizatorzy zapraszają wszystkich na konferencję w dniach 17-20 sierpnia 2017. Jest to końcówka wakacji, więc pamiętajcie o tym terminie tworząc plany wakacyjne - oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby spędzić je z Pythonem!

Ale w tym roku zmian i nowości jest więcej. Jedną z nich jest specjalna dedykowana ścieżka PyData @ PyCon PL poświęcona w całości tematyce Data Science. Jest to efekt nawiązania współpracy konferencji z organizacją NumFocus, która promuje wykorzystanie oprogramowania open source do zastosowań naukowych. Dodatkowo ścieżka ta będzie w całości w języku angielskim, co powinno zaowocować pojawieniem się wielu ciekawych gości z zagranicy i zachęcić zainteresowanych tymi tematami do udziału w konferencji.

Dla osób które chciałby się zaprezentować z własną prelekcją lub z warsztatami trwa Call for Papers. Na wasze zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 maja 2017. Ze względu na wspomnianą wcześniej ścieżkę poświęconą Data Science, w tym roku szczególnie mile widziane są zgłoszenia dotyczące uczenia maszynowego, big data, sztucznej inteligencji oraz zagadnień pokrewnych. Pamiętajcie jednak że aby wasze prelekcje trafiły do dedykowanej ścieżki muszą być w języku angielskim.

Choć Python świetnie sprawdza się w tematyce Data Science to jego zastosowania są znacznie szersze i konferencja nie straci swojego charakteru z poprzednich lat z jakiego jest znana. Dlatego organizatorzy czekają również na zgłoszenia od osób które chciałby się podzielić swoją wiedzą zarówno o Pythonie jak i na tematy ogólno programistyczne z których uczestnicy konferencji mogą poszerzyć swoją wiedzę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej konferencji gdzie ruszyła już rejestracja uczestników. Tradycyjnie przewidziane są zniżki w kosztach udziału w konferencji dla osób które zarejestrują się wcześniej, więc zachęcamy aby nie odkładać w czasie decyzji o udziale na tegorocznym PyCon PL.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Warszawa

intive
Software House

Białystok, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
.NET, Android, Angular.js, C, C++...
36 ofert pracy
 
XSolve
Software House

Gliwice, Warszawa
technologie:
Android, Angular.js, iOS, JAVA, JavaScript...
5 ofert pracy
 
DreamLab


Kraków, Warszawa, Wrocław
technologie:
.NET, Android, iOS, JavaScript, Node.js...
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

PODOBNE WYDARZENIA

26.09 Wt
Sparkathon - Developing Streaming Applications in Scala and Spark
Warszawa
IT , programowanie , scala
Spotkanie
Bezpłatny
26.09 Wt
OSEC Barcamp - o bezpieczeństwie
Warszawa
bezpieczeństwo
Spotkanie
Bezpłatny
26.09 Wt
Warszawa Making the Leap from Employee to Entrepreneur
Warszawa
startup , e-biznes
Spotkanie
Bezpłatny
26.09 Wt
104. Hacknight Warszawa I start projektu "Mapa Reprywatyzacji"
Warszawa
IT , programowanie
Spotkanie
Bezpłatny
26.09 Wt
AngularJS Warsaw #14
Warszawa
IT , programowanie , AngularJS
Spotkanie
Bezpłatny
27.09 Śr
WORKFLOW TRENDS
Warszawa
IT , bezpieczeństwo , Cloud
Konferencja
Bezpłatny
27.09 Śr
WordUp Warszawa - #idziejesień 2017
Warszawa
WordPress
Spotkanie
Bezpłatny
27.09 Śr
Strategia, Kreatywność, Współpraca!
Warszawa
startup
Spotkanie
Płatny
27.09 Śr
Startupowa Środa #14
Warszawa
startup
Spotkanie
Bezpłatny
28.09 Czw
Data Center Trends
Warszawa
IT , bezpieczeństwo , bazy danych
Konferencja
Bezpłatny