Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

QArantanna#11 - Zespół samoorganizujący się: zbuduj go sam(a)!

Wydarzenie:
QArantanna#11 - Zespół samoorganizujący się: zbuduj go sam(a)!
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
17.11.2020 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Prelegenci:
Opis:

Kolejne spotkanie z cyklu QArantanna. Tym razem gościć będziemy Monikę Braun, który poprowadzi warsztat "Zespół samoorganizujący się: zbuduj go sam(a)!".


O prezentacji:

Zapraszamy na warsztaty pokazujące techniki budujące zespoły samoorganizujące. Będziemy budować macierz oczekiwań wobec ról zespołowych i zrobimy pierwszy krok do kontraktu zespołowego. Pooglądamy wspólnie czynniki motywujące i stworzymy pajączka motywacyjnego zespołu. A na koniec dodamy do tego komunikację dopasowaną do stylów personalnych pozwalającą na lepszy przepływ informacji i budowę dobrych relacji w zespole.

Forma warsztatowa oznacza, że sami zbudujecie swoje doświadczenie w każdej technice, wspólnie je przeanalizujemy i uzupełnimy o elementy wiedzy. Podczas warsztatów będziemy pracowali na muralu więc do kolekcji dorzucicie kolejne narzędzie. Dzięki temu wyjdziecie z warsztatów z nowym narzędziem oraz technikami, wiedzą jak z tego korzystać i umiejętnościami jak to wdrożyć w swoim zespole.


O Monice:

Jestem konsultantką i agile coachem przeprowadzającą organizacje przez zmiany. Od prawie 18 lat współpracuję z rynkiem IT w wielu obszarach biznesowych zdobywając nowe perspektywy, wiedzę dziedzinową oraz kolejne kompetencje.

Stosując autorskie podejście integratywne oparte na szerokim doświadczeniu wspieram liderów i managerów gotowych na rozwój.

Wykorzystując elementy lean, myślenia lateralnego oraz podejście systemowe kreuję rozwiązania pozwalające realizować im ambitne cele strategiczne.

Jako trener z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą, poprzez pracę warsztatową, wykorzystując case study i superwizje wspieram zespoły w odkrywaniu swoich silnych stron.

Pracując na relacjach i wartościach pomagam wydobyć potencjał, zdobyć nowe umiejętności i efektywnie wykorzystać swój styl personalny oraz swoje talenty.

Uwielbiam agile ponieważ zmienia styl myślenia i ustawia fokus na ludzi, którzy docenieni dostarczają mega wartość biznesową na rynek!


Kiedy i gdzie?

Na zoomie, w dniu wydarzenia udostępnimy bezpośredni link i zaczynamy równo o 18:00. Ze względu na formułę spotkania tym razem liczba miejsc będzie ograniczona do 30 osób i kto pierwszy ten lepszy.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia