Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Rapid Baran Development 2024

Wydarzenie:
Rapid Baran Development 2024
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
21.06.2024 (piątek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
bar Pod Kopytem
Adres:
Wybrzeże Gdyńskie 2
Opis:

Zarząd Oddziału Mazowieckiego PTI ma zaszczyt zaprosić na tegoroczną edycję pikniku RBD (Rapid Baran Development), już po raz XXIII. Wydarzenie jest przeznaczone dla informatyków, ich rodzin, przyjaciół i sympatyków Towarzystwa.

Tradycyjnie piknik odbędzie się w „Barze pod Kopytem”

21 czerwca 2024r. o godzinie 17:00

w Warszawie Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa


Goście Specjalni

W tym roku do naszego grona dołączą liczni goście z ISSA (Stowarzyszenie do spraw bezpieczeństwa systemów informacyjnych) oraz AWSI (Sekcja PTI: Aktualne Wyzwania Sztucznej Inteligencji), co sprawi, że nasze spotkanie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. To doskonała okazja, by nawiązać nowe kontakty i wymienić się doświadczeniami z ekspertami z branży.


Nowa Agenda

Zmianie ulega także agenda spotkania. Oprócz tradycyjnych rozmów i spotkań towarzyskich, przygotowaliśmy dla Was chwilę na poszerzenie wiedzy. W programie przewidziane są dyskusje na tematy:

YubiKey: dowiecie się wszystkiego o tym nowoczesnym narzędziu do zabezpieczania dostępu do systemów.

NIS2: omówimy najnowsze regulacje i standardy dotyczące bezpieczeństwa informacji.

Dobre i złe praktyki stosowania AI w firmach: porozmawiamy o tym, jak efektywnie i etycznie korzystać ze sztucznej inteligencji.

Atrakcje i Zabawy

Nie zabraknie również atrakcji dla osób w każdym wieku:

  • Rzut dyskiem twardym: przygotowaliśmy różne kategorie, aby każdy mógł spróbować swoich sił w tej tradycyjnej a zarazem nietypowej konkurencji.
  • Kucyki dla dzieci: specjalnie dla najmłodszych będzie możliwość jazdy kucykiem na terytorium obiektu
  • Cyfrowy Skaut: dodatkowo ISSA przygotowała coś specjalnego dla dzieci – grę terenową Cyfrowy Skaut, który wprowadzi je w świat bezpiecznego korzystania z internetu.

Każdy z uczestników otrzyma smycz, która stanowić będzie nasz znak rozpoznawczy (dla barmanów), ale będzie jednocześnie talonem na jedno wybrane danie oraz napój, które finansuje OMaz. W momencie składania pierwszego zamówienia (dla siebie i ew. dzieci) smycz będzie pozostawiana u barmana, a kolejne zamówienia uczestnicy opłacać będą samodzielnie.


Wstęp bezpłatny przysługuje członkom OMaz PTI, którzy do końca marca br. zapłacili składki za rok 2024 oraz przyjętym po 31 marca br. Dzieci i młodzież do ukończenia 18 lat uczestniczą bezpłatnie. Pozostali uczestnicy płacą za wstęp 50,- zł.

  • Prosimy o:
  • zarezerwowanie sobie tego terminu w kalendarzach,
  • zabranie ze sobą dobrego humoru,
  • potwierdzenie obecności z podaniem liczby osób (ze względów organizacyjnych) pod adres [email protected].


Dojazd:

Dla tych, którzy poczęstunek popijać będą lemoniadą, kawą, herbatą czy innymi napojami dającymi poniżej 0,2 promila: wjazd na parking Baru Pod Kopytem, City Security, Stajni Agmaja, Fundacji Kierowca Bezpieczny i kortów KS Spójnia tuż za przystankiem na żądanie Centrum Olimpijskie 02 w kierunku Mostu Grota Roweckiego – dopiero na niej widać jak blisko za przystankiem należy skręcić w prawo;

dla tych, którzy wolą dojazd komunikacją miejską: przystanki autobusów 118 i 185 (na żądanie) Centrum Olimpijskie 01 (w kierunku z Pl. Wilsona do centrum/na Ursynów) lub Centrum Olimpijskie 02 (z centrum w kierunku na Bródno-Podgrodzie lub Gwiaździstą).

Przewidziane jest wiele wspaniałych nagród i atrakcji! Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia