Logo Crossweb

Rozwój oparty na innowacjach

Wydarzenie:
Rozwój oparty na innowacjach
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
29.09.2022 (czwartek)
Godzina:
17:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Knowit Poland
Adres:
Składowa 35
Strona www:
Opis:

Nic nie jest tak reprezentatywne w kwestii innowacji jak prowadzenie startup’u, dlaczego więc około 90% startup’ów kończy się niepowodzeniem; czy innowacje są aż tak trudne lub ryzykowne? Zapraszam Cię do zanurkowania w temat tego, jak prowadzić udane projekty innowacyjne, rozmawiać o procesach, metodologiach, unikać pułapek, skupiać się na ważnych rzeczach. Opowiemy o tym, jak zarządzać i prowadzić innowacyjne projekty, jak organizować zwykłe projekty w sposób innowacyjny oraz jak zwiększyć szanse na osiągnięcie celów projektu. Poruszymy te tematy z punktu widzenia dewelopera i właściciela produktu. Zmień swoje środowisko pracy tak, aby było zrównoważone i wdrażaj innowacyjne techniki w swoich codziennych działaniach.


Spotkanie stacjonarne, będzie także możliwość podłączenia się online.

---

BIO


Aleksander Sokalszczuk to ekspert technologiczny z ponad 14-letnim doświadczeniem w branży IT. W swojej codziennej pracy prowadzi projekty innowacyjne dla klientów, którzy chcą zrewolucjonizować swoje branże i poszukują nowych rozwiązań technologicznych. Prowadzi również kursy, szkolenia i projekty w dziale innowacji w firmie Knowit.


Aleksander ma 4-letnie doświadczenie jako trener technologii, a obecnie pracuje nad budowaniem innowacyjnych rozwiązań spełniających standardy zrównoważonego rozwoju. Moderator i trener technik kreatywnych takich jak Design Thinking, Event Storming, SCAMPER, Double Diamond czy Lean Canvas, uwielbia dobierać metodologie dopasowane do oczekiwań swoich klientów.Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia