en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Scrum Master - agent zmiany #9

Wydarzenie:
Scrum Master - agent zmiany #9
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
Data:
10.12.2018 (poniedziałek)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel Ibis Styles Wrocław
Adres:
plac Konstytucji 3 Maja 3
Strona www:
Opis:

Przed nami grudniowa Gildia Scruma.


Nadchodzi zima, więc poświęcimy trochę czasu lawinie, jaką może wywołać jeden człowiek. Podobnie jak turysta w górach, tak i entuzjasta zwinności w dużej firmie, każdy z nich może w krótkim czasie zmienić cały krajobraz.


Tak jak lawina ścina nieugięte dotąd drzewa w górach, tak proces zmian uruchomiony przez jedno szkolenie może zmieść z firmy zleżałe od lat niezwinności – a wszystko to możesz zapoczątkować właśnie Ty.


Nauczymy Cię jak prostym warsztatem, czy szkoleniem złożonym z różnorodnych ćwiczeń, zaszczepić zwinne idee w zespole i pokażemy jak oddolnie rozpocząć transformację dużego działu firmy.


Gildię poprowadzi Sebastian Niewolik, aktualnie Scrum Master i Agile Coach, który od ponad 20 lat pracuje w firmie, będącej jednym z czołowych producentów oprogramowania w Europie. 4 lata temu zapoczątkował transformację zwinną w największym projekcie w swojej organizacji, przeszkolił ponad 200 osób, uruchomił zwinne Community of Practice, wraz z którym współorganizował dwie wewnętrzne konferencje scrumowe, skonstruował własny sposób skalowania zwinności dostosowany do specyfiki projektu.


Sebastian zaczął niewinnie: poprowadził szkolenie dla kolegów z sąsiedniego piętra. Teraz nawet on już nie powstrzyma transformacji, która zatacza coraz szersze kręgi, obejmuje inne piony jego organizacji. Czy Ty jesteś gotów spróbować i skutecznie przeprowadzić zmianę z takim sukcesem, jaki osiągnął Sebastian?


Przyjdź, poczuj to na własnej skórze, a potem powtórz poznane ćwiczenia w swoim zespole i podziwiaj efekty potężnej lawiny, którą uruchomisz.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
8 ofert pracy
 
TAURON Obsługa Klienta
Firma usługowa

Gliwice, Katowice, Kraków, Wrocław
technologie:
,
10 ofert pracy
 
GlobalLogic Polska
Software House

Koszalin, Kraków, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra
technologie:
,
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia