en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Scrum z Kanbanem

Wydarzenie:
Scrum z Kanbanem
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
Data:
12.11.2018 (poniedziałek)
Godzina:
09:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Hotel Ibis Styles
Adres:
pl. Konstytucji 3 Maja 3
Strona www:
Opis:

Zapraszam serdecznie na Gildię. Tym razem poruszymy temat łączenia Scruma z Kanbanem.


Choć mają wspólne korzenie, praktycznie są braćmi i od dobrych kilkunastu lat próbują rozwiązać na inne sposoby ten sam problem - Scrum i Kanban stawiani byli przez lata w opozycji. Podgrzewano wokół nich niepotrzebny konflikt. Byli tacy którzy starali się ich godzić i tacy, którzy za każdą cenę mówili nie.

Wszystko się zmieniło w połowie roku 2018 kiedy to Scrum.org opublikował opracowany wraz z jednych z „nich” ludzi Kanbanu Danem Vacantim – Przewodnik po Kanbanie dla zespołów Scrumowych. Kanban przestał być tematem tabu.

W ramach kolejnej wrocławskiej Gildii Scruma pochylimy się nad temat tego czy i jak zespoły Scrumowe mogą wynieść korzyść ze stosowania Kanbanu. Zaczniemy od podstaw a więc tego co w praktyce mówi wspomniany przewodnik. Jakie terminy, praktyki i metryki wprowadza do świata Scrumu. Pogramy, pobawimy się, zastanowimy, czy można i warto iść dalej, poza Kanban wg Scrumu.

Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są tematy Scruma i Kanbanu – Scrum Masterów, Właścicieli Produktów, członków zespołów, agentów zmian, coachy.


Gildię poprowadzi Radek Orszewski:

Praktyk zwinności, który od ponad 12 lat pracuje zarówno z zespołami produktowymi i usługowymi, jak i z kierownictwem i zarządami firm. Jest pasjonatem propagowania podejść Lean i Agile, w szczególności metody Kanban, również poza działy IT - do zarządzania projektami, marketingu, sprzedaży, działów HR.

Przez ostatnich 9 lat pracował w Berlinie, gdzie w firmach z obszarów telekomunikacji, fintech-u, czy gier współuczestniczył lub prowadził transformacje firm w stronę zwinności. Obecnie pracuje jako niezależny konsultant, trener i coach. Jest twórcą społeczności Berlin i Wrocław Lean Coffee, akredytowanym coachem metody Kanban (KCP), praktykiem Scrumu (CSP-SM, CSP-PO). Po godzinach pasjonat kolarstwa i fan Lego :)


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Wrocław

Synergy Codes
Software House

Wrocław
technologie:
,
2 oferty pracy
 
GlobalLogic Polska
Software House

Koszalin, Kraków, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra
technologie:
,
3 oferty pracy
 
DreamLab [Ringier Axel Springer Polska]


Kraków, Warszawa, Wrocław
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia